MENU

1ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Δούκας-Πεντέλη 61-68
Πανερυθραϊκός-Παπάγου 82-65
Μανδραϊκός-Πρωτέας Βούλας 78-76
ΝΕ Μεγαρίδος-ΚΑΟ Μελισσίων 75-72
Ιωνικός ΝΦ-ΟΦΗ 56-68
Αιγάλεω-Λοκρός Αταλάντης 84-74
Έσπερος Καλλιθέας-Πανελευσινιακός (6/11)
Εθνικός Πειραιά-Μαρούσι (6/11)

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ-ΟΦΗ 56-68
Τα δεκάλεπτα : 14-27, 25-40, 35-58, 56-68
Διαιτητές : Καρπάνος-Λογοθέτης-Χουγιάσος
Ιωνικός ΝΦ (Σταθούλης): Παπανδρέου, Καρβούνης, Βουρλιωτάκης 12 (1), Παλαιοχωρίτης 13, Γερόνικος, Πρισκομάτης 6, Βαφιάς 4, Δουρουντους 2, Κοντός, Ματζιώρης 16 (1), Γιαννικος 5  
ΟΦΗ (Ράλλης): Μποχωρίδης 18 (1), Κριθινάκης 5 (1), Τσερκιτζόγλου 5 (1), Μαλλιαράκης, Καραδολάμης 8 (2), Αγαπιάδης 4, Τασιούδης, Πάλλης 18, Καραθωμάς 2, Πετράκης 4, Μπουμπάρης 4.     

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 78-76
Τα δεκάλεπτα: 29-15, 43-32, 59-45, 78-76
Διαιτητές: Μπίκας-Τσάτσης-Κοτσώνης
Μανδραϊκός (Κατσούνης): Παπανικολάου 2, Καραμπάτσος 15 (2), Ροδοστόγλου 11 (2), Βεσκούκης 15 (2), Μαγιντόμπε 12 (2), Τσιάκος 11, Γεωργίου 3 (1), Λυτόπουλος 4, Γκουαλτιέρι, Μαλτέζος, Μαρούγκας
Πρωτέας Βούλας (Ταυρόπουλος): Δενδρινός 16 (3), Πετς 6 (2), Μήτσιαλος 11, Παπαπέτρου 19 (2), Παναγιωτίδης 2, Σκουλούδης 11, Κυριλής 8 (1), Ματσάγγος 1, Φιλίππου 2, Μόρφης.  

ΔΟΥΚΑΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ 61-68
Τα δεκάλεπτα: 17-12, 32-25, 47-41, 61-68
Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος-Καλογερόπουλος Φ.-Αργυρούδης
ΑΣΕ Δούκα (Αγγέλου – Δανιηλ): Σεργιένκο 8, Τζελάλης 3 (1), Ζαραιδώνης 7, Γκίνης 12 (1), Μαράντος 10 (2), Κορκόντζελος, Λαγός, Τζέμης 4, Γιαννόπουλος, Αρσενικός, Σακελλαρίου 12, Ζαρκαδούλας 5.
Πεντέλη (Χαρτοματσίδης) : Κάσης, Ντίμπ 17 (1), Καρούζος 12 (2), Φωτόπουλος, Μπουργάνος 7, Κούσουλας 11 (3), Μπέλη 8, Κουκάκης, Μπίγκος 7(1), Σαλτουρίδης 4, Τάγαρης 2.

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 84-74
Τα δεκάλεπτα: 24-19, 44-40, 68-55, 84-74
Διαιτητές: Τσακαλογιάννης-Τσιμπούρης-Μαρινάκης
Αιγάλεω (Λιόγας): Καράβολας 33 (4), Κυριακόπουλος 6 (1), Τσαμπής 3, Αγγελόπουλος 4, Κούρτης 9 (1), Οικονομόπουλος Α. 10 (1), Νικολακάκος 4, Δόξας 15, Γεωργιάδης, Τσαμπάς
Λοκρός Αταλάντης (Ζαρανικόλας): Φωτητζόγλου 15 (1), Αντωνόπουλος, Μπολμάτης, Μάττος Αν. 13 (2), Μάττος Αγ. 20, Πάππος, Ψάλτου 16, Ανδρέου, Παπαπέτρος  

Η Βαθμολογία (σε 3 αγώνες) :

1.Αιγάλεω (3-0) 6
2.Παπάγου (2-1) 5
————————————–
3.Πεντέλη (2-1) 5
4.Μεγαρίδα (2-1) 5
5.Μανδραϊκός (2-1) 5
6.Έσπερος Καλλιθέας* (2-0) 4
7.Πανελευσινιακός* (2-0) 4
8.Μαρούσι* (2-0) 4
9.ΚΑΟ Μελισσίων (1-2) 4
10.Πανερυθραϊκός (1-2) 4
11.Δούκας (1-2) 4
12.ΟΦΗ (1-2) 4  
————————————–
13.Εθνικός Πειραιά* (1-1) 3
14.Λοκρός Αταλάντης (0-3) 3
15.Πρωτέας Βούλας (0-3) 3
16.Ιωνικός ΝΦ (0-3) 3
*Έχουν ένα αγώνα λιγότερο

Η επόμενη Αγωνιστική (4η, 27/10)

Πανελευσινιακός – Αιγάλεω
Πεντέλη – Έσπερος
Παπάγου – Δούκας
Πρωτέας Βούλας – Πανερυθραϊκός
Μαρούσι – Μανδραϊκός
ΚΑΟ Μελισσίων – Εθνικός
Μεγαρίδα – Ιωνικός ΝΦ
Λοκρός Αταλάντης – ΟΦΗ

2ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Φάρσαλα-Κομοτηνή 86-74
Ευκαρπία-Καβάλα 73-59
Ερμής Λαγκαδά-Έσπερος Λαμίας 81-64
Μαχητές Πεύκων-Γέφυρα 80-74
Στρατώνι-Δόξα Λευκάδας 65-73
ΠΑΣ Γιάννινα-Πρωτέας Γρεβενών 85-53
ΚΑΟ Χαλκιδικής-ΧΑΝΘ 69-80
Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου 75-62

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΓΕΦΥΡΑ 80-74
Τα δεκάλεπτα : 26-14,48-39,67-61, 80-74
Διαιτητές : Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Ιωάν.-Δέλλας  
Μαχητές Πειραματικό Πευκών (Χατζηκυριακίδης): Σιπητάνος 8, Χατζηκυριακίδης 17 (3), Γεωργίου 4(1), Κουντουρατζόγλου ,Μαυρίδης 11(1), Ζιάκας 12(2), Κλωνάρας , Σικαλίδης 15, Βαϊντερλής 4, Μητσάκης 9(2)
ΚΣ Γέφυρας (Μελετιάδης) : Μπέγος 7(1), Ματενίδης 17(1), Μάρτζος 13(1), Αποστολίδης 7, Τζουβάρας , Κιουρτζίδης 4, Ονάσογλου 9, Τσακαλέρης 12, Μασάδης, Κοτσάνος 2, Κολοκοτρώνης 8.

ΦΑΡΣΑΛΑ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ 86-74
Τα δεκάλεπτα: 16-25, 40-44, 62-62, 86-74.
Διαιτητές: Πιτσίλκας-Κοντογιάννης-Παζώλης
Γ.Σ.Φαρσάλων (Γιασάρης-Ρίζος): Στάνκοβιτς 2, Καλτσούνας, Βασιλείου, Παπαχρήστος 28 (3), Τσούμας Σ. 6, Βρεττάς 8, Πεταλωτής 26 (3),  Μουλάς 4, Δέσπος 3, Τσούκας 9 (3).
Κομοτηνή (Λεμονίδης): Λεπτοκαρίδης 28 (5), Μαστροδημήτρης, Παλάσκας 11 (3), Καρκατσέλης, Λεχούδης 15 (2), Κυφωνίδης, Κουτσοβασίλης 9 (1), Τσουμπρής 2, Παπανδρεόπουλος 3, Γιουζελίδης , Σπέντζος , Χαλίλ 6.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 85-53
Τα δεκάλεπτα: 18-8, 48-17, 69-28, 85-53
Διαιτησία: Θεοδώρου, Κοιμτζόγλου, Τζιοπάνος
ΠΑΣ Γιάννινα (Κωστόπουλος): Νίκας 10 (2), Μαυρογιάννης 5, Καραγκιολίδης 5 (1), Ναούμης 20 (4), Μάντζιος 11 (1), Πάτρας 9 (1), Κωστούλας 7 (1), Μανάκας 11, Γιωτάκης 4, Τσίρμπας 3(1).
Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζιδης): Τζιοβάρας, Σισμάνης 4, Μαλούτας 11 (3), Μιχαηλίδης 5 (1), Βλάχος 5, Μπέσσας 9, Συλλάκος, Τακίδης 2, Πελίγκος 1, Μακρής, Πεχλιβανίδης 11(2), Κλωνάρας 5

ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΚΑΒΑΛΑ 73-59
Τα δεκάλεπτα: 18-13, 30-27, 52-37, 73-59
Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Παπαγεωργίου, Παπαγερίδης
ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου): Χατζημιχαηλίδης 4, Τουλούπης 6, Κιούρκας, Χολέβας 14(1), Ουλουσίδης 3, Απιδόπουλος 4, Πλεξίδας 16(2), Χατζίδης 4, Γκαβέζος 2, Βαρίτης 18(4), Πρεδάρης 2, Χαρτόπουλος
Καβάλα (Πενταζίδης): Δοξάκης 2, Παντόπουλος, Λαμπρόπουλος 10, Σαββίδης, Αθανασιάδης 9(2), Αμπαράς 16(2), Πιεβάλιτσα 9(2), Φλιάτης 5, Νταλός 2, Αδαμόπουλος 6, Τεπετίδης.

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 81-64
Τα δεκάλεπτα: 14-15, 40-35, 65-51, 81-64
Διαιτητές: Ντουρας-Δημαδης-Ζαχαριαδης
ΕΡΜΗΣ (Κυρούδης): Μάρουσιτς 20(3), Μήνου 7(1), Αποστολίδης 3(1), Ελευθεριάδης, Πλιούκας 14(3), Σιώπης 5(1), Παρίτσης 13(1), Καραμανώλης 9(1), Μπακάλης 2, Θεοδωρίδης 2, Χριστοδούλου 6, Ιατρίδης.
ΕΣΠΕΡΟΣ (Σοφογιάννης): Γκόντγουιν 5(1), Μούτσα 15(1), Λάμπας, Στογιάνοβιτς 9(1), Ρουμελιώτης 12(3), Παπανικολάου, Τσιμίδης 13, Δαχρέτζης 5(1), Γκιρίτσης 5(1), Σεργιάνι, Ματσούκας.

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 65-73
Τα δεκάλεπτα: 17-19, 33-39, 53-60, 65-73
Διαιτητές: Τζιοπάνος, Λουλουδιάδξς, Αγραφιώτης Γρ.
Στρατώνι (Μύθου): Ψευτογκάς 9(3), Χαλάτσης 2, Μπάρτζου 2, Κυριλλής 2, Καραδήμας, Φώτογλου 8, Σαμαράς 12(4), Ιατρίδης, Θυμνιός 6, Κασούρας 2, Δασκαλόπουλος 22, Κατάνος.
Λευκάδα (Ζαφειρούδης): Βακουφτσής 25(3), Αργυρός 6(2), Τσιαβές 14, Βαγενάς 7(1), Χρύσης, Αναγνωστόπουλος Γ. 9(1), Αναγνωστόπουλος 10(2), Βλαχάκης, Βάννης 2, Σταματέλος

ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ-ΧΑΝΘ 69-80
Τα δεκάλεπτα: 20-20, 18-20, 16-18, 69-80
Διαιτητές: Τσιαπλής, Παπανικολάου, Ντόγκας
ΚΑΟΧ (Παναγιωτόπουλος): Φιλοξενίδης 9(1), Σμυρλής, Αλτίνης 4, Χαρταβέλας 2, Τογανίδης 4, Κωνσταντινίδης 19, Ζάχαρης 11, Γεωργίου, Βλαγκόγιας 20(3)
ΧΑΝΘ (Νικολαϊδης): Βαζούκης, Στεφανίδης 6(2), Απαζίδης 18(2), Θεοδωρίδης 11(3), Μπαλάσκας 9, Ιωαννίδης 3, Κουτουξίδης 22(3), Καραγεωργίου 5, Τσιριλάκης 4, Μερμίγκης 2.

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 75-62
Τα δεκάλεπτα: 20-12, 32-25, 55-34, 75-62
Διαιτητές: Tσουμαχίδης, Καρακώστας, Χατζημπαλίδης
Πολύγυρος (Τσούρμας): Αμπατζίδης 14(2), Πιπιλιάρης 12(2), Ντισλής 1, Βλάχος 11(1), Νούκαρης 14(2), Αμούτζιας 2, Αλεξιάδης 16(2), Γραβάνης 5, Μπάσης, Δεληγκάρης, Νικολόπουλος, Παπαθανασίου.
Αίας (Γυμνόπουλος): Αγραφιώτης 2, Μπρουκς 5(1), Λαζαρίδης 5, Μπαλτζόπουλος 11, Πετανίδης 1, Πουλιανίτης 4, Νησιώτης 9, Ζώτος 17(1), Σεκαδάκης 3, Καπινιάρης 2, Περιστεράκης, Κατσιαούνης.    

Η Βαθμολογία (σε 3 αγώνες) :

1.ΠΑΣ Γιάννινα (3-0) 6
2.ΧΑΝΘ (3-0) 6
—————————–
3.Φάρσαλα (2-0) 6
4.Δόξα Λευκάδας (2-1) 5
5.Μαχητές Πευκών (2-1) 5
6.Πολύγυρος (2-1) 5
7.Ευκαπρία (2-1) 5
8.Πρωτέας Γρεβενών (1-2) 4
9.ΚΣ Γέφυρας (1-2) 4
10.Κομοτηνή (1-2) 4
11.Καβάλα (1-2) 4
12.Έσπερος Λαμίας (1-2) 4
—————————–
13.Στρατώνι (1-2) 4
14.Ερμής Λαγκαδά (1-2) 4
15.Αίας Ευόσμου (0-3) 3
16.ΚΑΟΧ (0-3) 3

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 27/10)

Εσπερος Λαμίας-ΠΣ Ευκαρπίας
ΚΣ Γέφυρας-Ερμής Λαγκαδά
Δόξα Λευκάδας-Μαχητές Πειραματικό Πεύκων
Πρωτέας Γρεβενών-Στρατώνι
ΧΑΝΘ-ΠΑΣ Γιάννινα
Αίας Ευόσμου-Ευρώπη Πευκοχωρίου
ΑΟ Πολυγύρου-ΓΣ Φαρσάλων
ΕΚ Καβάλας-ΓΑΣ Κομοτηνή

Νίκες για Μεγαρίδα και ΠΑΣ Γιάννινα
EVENTS