MENU

Αναλυτικά οι όμιλοι και οι βαθμολογίες:

1ος Όμιλος Νότου

Αποτελέσματα-Πρόγραμμα

Σάββατο 12/11

Αχαγιά 82-Δάφνη 57-66

Φανάρια Νάξου-Μίλων 77-79

Ένωση Ιλίου-Αίολος Αγυιάς 62-70

Εθνικός-Παγκράτι 70-61

Κυριακή 13/11

13.30 ΝΕΟ Ληξουρίου-Ηλυσιακός

16.00 Μύκονος-ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΑΝΑΒΟΛΗ

Οι αγώνες αναλυτικά:

Αχαγιά 82-Δάφνη Δ. 57-66

Διαιτητές: Νάστος-Ρίζος-Καραμπιτσάκος (Πίγκας)

Δεκάλεπτα: 17-28, 28-38, 44-48, 57-66

Φανάρια Νάξου-Μίλων

Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος-Φασόλης-Βελέντζας (Καραμπίνης)

Δεκάλεπτα: 17-20, 33-33, 45-59

Ένωση Ιλίου-Αίολος Αγυιάς 62-70

Διαιτητές: Παντελίδης-Χαϊνά-Ξυλάς (Κυρτάτας)

Δεκάλεπτα: 19-26, 32-42, 48-48, 62-70

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας – Αγγελόπουλος): Σπυρόπουλος 12(2), Σαξιώνης 6, Φουντάς 7(1), Πανουσόπουλος Θ. 7(1), Μπαρμπαρής 8(1), Δαρμής 3(1), Μπέλλας 3, Δουρουντούς 9(1), Τσιουμπρής 7, Σταθάκης, Κοσμίδης, Κοντούλης

Αίολος Αγυιάς (Παπαδημητρίου – Ξενούλης): Χατζόπουλος 17(2), Πλώτας 6, Βαλαής 2, Γιαννικόπουλος 5, Νιφόρας 7(1), Θανόπουλος 5(1), Παπαφωτίου 7(2), Γκάτζιος 18, Λυμπέρης 1, Γοργότσης 2, Κέκερης, Χριστόπουλος.

Εθνικός-Παγκράτι 70-61

Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος – Γεράνιος – Κονταράτος

Δεκάλεπτα: 14-16, 29-32, 45-47, 70-61

Εθνικός (Χούμπαυλης): Ρουκάς, Σταματίου 2, Γκαβασιάδης 13 (1), Ιωάννου 9, Καραφαντής 2, Βαθρακοκοίλης 24 (2), Καρυστινός 11 (1), Ολύμπιος 3 (1), Χρήστου, Καππής 6, Καπερώνης

Παγκράτι (Γιαννόπουλος): Στογιάνοβιτς 9, Κουμπούρας 10 (1), Πολέμης 3 (1), Αγγελόπουλος 5 (1), Μουμιαδάκης, Κοντραφούρης 9, Ζαρίφης, Ψαράς 13 (2), Πιτούλης 7, Βασιλειάδης, Ντιαλό 5, Τριανταφύλλου

Κυριακή 13/11

Ληξουρίου 13.30 ΝΕΟ Ληξουρίου-Ηλυσιακός Λιότσιος-Καμήτσος-Ελ Ενύ (Κοκορδάτος)

Παν. Χανιώτη 16.00 Μύκονος-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καλογερόπουλος-Ορφανός Ιορδ.-Σκουλαρίκης (Κουνάνης) – ΑΝΑΒΟΛΗ

Βαθμολογία

(σε 6 αγώνες)

1.Μίλωνας 12 (6-0)

2.Παγκράτι 10 (4-2)

3.Εθνικός Πειραιά 10 (4-2)

4.Μύκονος 9 (4-1)

5.Αίολος Αγυιάς 9 (3-3)

6.Δάφνη Δαφνίου 8 (2-4)

7.ΕΦΑΟ Ζωγράφου 7 (3-1)

8.ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια 7 (2-3)

9.Ένωση Ίλιου 7 (1-5)

10.Ηλυσιακός 6 (1-4)

11.Αχαγιά 82 6 (1-4) 

12.ΝΕΟΛ 5 (1-3)

-ΝΕΟ Ληξουρίου, Ηλυσιακός, Μύκονος και ΕΦΑΟ Ζωγράφου ήταν προγραμματισμένο να αγωνιστούν αύριο. Ο αγώνας Μύκονος – ΕΦΑΟΖ αναβλήθηκε 

H επόμενη αγωνιστική (7η, 19-20/11)

19/11

Ηλυσιακός-Μύκονος

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αχαγιά 82

Μίλων-Εθνικός

Παγκράτι-Ένωση Ιλίου

20/11

Δάφνη Δ.-Φανάρια Νάξου

Αίολος Αγυιάς-ΝΕΟ Ληξουρίου

*Οι τέσσερις πρώτες ομάδες συμμετέχουν στα πλέι οφς ανόδου με τη νικήτρια να ανέρχεται στην Α2 Ανδρών

**Οι ομάδες από τις θέσεις 7-10 συμμετέχουν στα πλέι αουτ, με τις δυο ηττημένες να υποβιβάζονται στην Γ’ Εθνική

*** Οι δύο τελευταίες ομάδες υποβιβάζονται κατευθείαν στην Γ’ Εθνική

2ος Όμιλος Νότου

Αποτελέσματα – Πρόγραμμα

Σάββατο 12/11

ΑΟΚ Χανιά-Π. Φάληρο 67-101

Πανελευσινιακός-Δούκας 86-73

Αιγάλεω-Διαγόρας Ρ. 68-56

ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πανιώνιος 61-77

Πρωτέας Β.-Έσπερος 91-82

Κυριακή 13/11

17.00 ΟΦΗ-Πεύκη

Οι αγώνες αναλυτικά:

ΑΟΚ Χανιά-Παλαιό Φάληρο 67-101

Διαιτητές: Αναστασίου-Ουσταμπασίδης-Λεβεντάκος

Δεκάλεπτα: 23-25, 44-56, 57-84, 67-101

ΑΟΚ Χανιά (Παπανικολάου): Μακρίδης 4, Πατεράκης, Αλεξίου, Κουπλάκης, Γρηγοριάδης, Ιωακειμίδης 19 (3), Κατράνας 6 (2), Τασιούδης 17 (1), Κουτσαντωνάκης 9, Πρέλεβιτς 9 (1), Καμπάκας 3 (1)

Παλαιό Φάληρο (Μάνος): Δρίτσας 13 (3), Μαγιτόμπε 20 (5), Κομποδιέτας, Δημητρακόπουλος 1, Καλαβρίας, Οικονομόπουλος 20 (5), Πατσατζόπουλος 14 (2), Σκόρδος 13, Μαχαίρας 4, Μπολάτογλου 8, Καλλιανιώτης 6, Δούλης 2

Πανελευσινιακός-Δούκας 86-73

Διαιτητές: Δελαγραμμάτικας-Κιουλάφας-Χρηστίδης Π. (Ζαγκλής)

Δεκάλεπτα: 28-28, 46-42, 61-55, 86-73

Πανελευσινιακός ΑΟΚ (Βούλγαρης): Νίκου 4, Μπουρίτης, Καρακατσάνης, Ντακούλιας 15(3),Μανωλάτος 3(1), Κρασάκης 4, Σταμέλος 5(1), Λεκκάκης 3(1), Παπαφλωράτος 10(1), Ρεκουνιώτης 23, Μακρής 19, Δενδρινός

ΑΣΕ Δούκας (Σορώτος): Μαραγκόπουλος, Στεργίου 3, Κοψιάς 11(1), Γεωργιάδης 2, Μιχαήλ 22(3), Λιβανός 11, Χατζής, Μαλτέζος 4, Λάκκας 6(1), Τσιτσιγιάννης 14(2)

Αιγάλεω-Διαγόρας Ρ. 68-56

Διαιτητές: Δαρλαμήτσος-Καρακάσης-Λογοθέτης (Διμπινούδης)

Δεκάλεπτα : 18-12, 42-25 54-40, 68-56

Α.Ο. Αιγάλεω (Καρακώστας): Κουμάνταρος, Κούτουλας 2, Χαϊκάλης 20(5), Μαλτέτσιος 4, Νικολιδάκης 2, Παπαδολιάς 10(1), Κουκουνιάς 2, Ψαρόπουλος 8(1), Κόκκαλης 20(4)
Γ.Σ. Διαγόρας (Βλαχοδήμος): Χατζηγεωργίου, Ιορδάνογλου 6(2), Μπόζιτς 5(1), Καράβας 6(2), Μαρουλλάκης 2, Παρδακάς 11(1), Πιλκούδης 5, Χρύσης 9(1), Σκλήβας 6, Μητσού 6(2)

ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πανιώνιος 61-77

Διαιτητές: Μηλαπίδης-Τζίμης-Αντωνιάδης (Μπίκας)

Δεκάλεπτα: 18-15, 12-23, 10-19, 21-20

Α.Ε.Ν.Κ. (Λαδικός): Ιωάννου 18(1), Μοσχοβίτης 2, Στεργίου 2, Πετροδημόπουλος 8(2), Χατζηνικόλας 8(2), Μοίρας 3(1), Γιακουμής 7(1), Καρακώστας 4, Κασιούμης 9, Θανάτης, Κασούρης.

Πανιώνιος (Ταυρόπουλος): Σκάνδαλος 3(1), Παπαδιονυσίου Γ.7(1), Λάζαρης 7, Παπάδιονυσίου Σ. 25(5), Αντωνακης 2, Σαχπατζίδης 16, Τρύφωνας , Σταθόπουλος 3(1), Χάλαρης 8(1), Τζουγκαράκης 6, Χρήστου

Πρωτέας Β.-Έσπερος 91-82

Διαιτητές: Τσαχάκης-Αργυρούδης-Σιδέρης (Τεφτίκης)

Δεκάλεπτα: 17-14, 40-37, 58-56, 71-71 (κ.α.), 91-82

Πρωτέας Βούλας (Τερζής, Μόρφης): Δενδρινός 12, Τσακναρίδης 3, Κυρίλης 13(2), Παπαδάκος, Καραμαλέγκος Ι. 15 (3), Ματσάγγος 8, Γάργαλης 9 (1), Σκόρδας 11, Καραμαλέγκος Η. 12, Βλάχος, Βισνιέφσκι 8

Έσπερος (Δάγλας): Λιούνης 13, Αδαμόπουλος 19 (1), Κατσουλάκος 5, Αγγελόπουλος 11, Σαραντόπουλος 2, Καπρής 14, Τσολάκης 6, Κριζέας 12 (4), Κολιός, Ράγκος, Κρεμμύδας, Χατζημηλιάδης

Κυριακή 13/11

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Πεύκη Σκαλτσής-Χριστινάκης-Καλογριάς (Ναλετάκης Παν.)

Η Βαθμολογία

(σε 6 αγώνες)
1.Πανιώνιος 12 (6-0)
2.Πανελευσινιακός 11 (5-1)
3.Πρωτέας Βούλας 10 (4-2)
4.Αιγάλεω 10 (4-2)
5.Παλαιό Φάληρο 10 (4-2)
6.Δούκας 9 (3-3)
7.Διαγόρας Ρόδου 8 (2-4)
8.ΟΦΗ 7 (2-3)
9.ΑΕΝ Κηφισιάς 7 (2-3)
10.Έσπερος Καλλιθέας 7 (1-5)
11.ΑΟΚ Χανιά 6 (0-6)  
12.Πεύκη 5 (1-3)

Η επόμενη αγωνιστική (7η, 19-20/11)

19/11

Πεύκη-ΑΟΚ Χανιά

Π. Φάληρο-Πανελευσινιακός

Δούκας-Αιγάλεω

Διαγόρας Ρ.-Πρωτέας Β.

Έσπερος Καλλιθέας-ΑΕ Ν. Κηφισιάς

20/11 Πανιώνιος-ΟΦΗ

*Οι τέσσερις πρώτες ομάδες συμμετέχουν στα πλέι οφς ανόδου με τη νικήτρια να ανέρχεται στην Α2 Ανδρών
**Οι ομάδες από τις θέσεις 7-10 συμμετέχουν στα πλέι άουτ, με τις δυο ηττημένες να υποβιβάζονται στην Γ’ Εθνική
*** Οι δύο τελευταίες ομάδες υποβιβάζονται κατευθείαν στην Γ’ Εθνική

3ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Σάββατο 12/11

Αναγέννηση Κ.-Δόξα Λευκάδας 55-78

Τρίκαλα Basket-Φίλιππος Β. 66-61

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Έσπερος ΓΣ Λαμίας 69-109

Ναύαρχος Βότσης-Βίκος Ιωαννίνων 54-86

Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών-Ολυμπιακός Βόλου 88-68

Ρεπό: Νίκη Βόλου

Οι αγώνες αναλυτικά:

Αναγέννηση Καρδίτσας-Δόξα Λευκάδας 55-78

Διαιτητές: Κοντογιάννης-Σελεβός-Σιταρίδης

Δεκάλεπτα: 15-13, 27-29, 49-55, 55-78

Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Ψυχογιός, Πανταζής 8, Γεωργατζάς 8, Μαντίκος 13(2), Τσιώτας 3, Ζώρζος 2, Παπανικολόπουλος, Λαφτσίδης 4, Κακαβούλας, Καλλιάρας 17, Ψήμας.

Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Μάνα, Τσιαβές 5(1), Σταματέλος, Αργυρός, Βακουφτσής 6, Ντόβας 4(1), Βαγενάς 9(1), Χείλαρης 17(2), Μανάκας 21, Κουρτίδης 16(2), Αδαμόπουλος.

Τρίκαλα Basket-Φίλιππος Βέροιας 66-61

Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Ηλιόπουλος-Τσαρδούλιας

Δεκάλεπτα: 13-9, 36-32, 48-48, 66-61

Tρίκαλα Basket (Φόρος): Μήνου 5(1), Κολότσιος, Παπαχρήστος 16, Βαζούκης 10(2), Μοσχόπουλος 7(1), Μπουργανός, Τριανταφύλλου 2, Ψύρρας 2, Δέσπος 14 (11 ριμπ), Βαβάτσικος 2, Ράπτης 8.

Φίλιππος Βέροιας (Κοθράς): Αποστολίδης 10(2), Ιγγλέζος, Καραγιώργος 3, Νικάι, Δημάλης, Ελευθεριάδης 19(2), Ξενιτίδης 9(1), Κωνσταντινίδης 2, Γκάτσος 4, Μπένας 13(2), Πολυμένης, Αμανατίδης.

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Έσπερος Λαμίας 69-109

Διαιτητές: Ταρενίδης Κ.-Χατζημπαλίδης-Τοπαλίδης

Δεκάλεπτα: 19-35, 30-64, 53-86, 69-109

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Ασπρούδης): Ντούτσης 2, Κοντός, Κολότσιος 8(1), Τσατάλας 24(1), Χολίδης, Ζαφειρούδης 17(3), Τριπολίδης 6, Τσόλης 2, Ντούμας, Καραθανάσης 2, Τζιφάκης 2, Στεφάνου 6(2).

Εσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης Ι.-Ζαρόνικολας): Κυριακόπουλος 19(6), Λάππας 16(3), Κασπίρης 10(2), Κολοβός 2, Τζόρτζεβιτς 13, Χατζηκυριακίδης 4, Αργύρης 2, Τεπετίδης 12, Νέστορας 11, Πελεκούδας 6, Τσατάς, Παπαδάκης 14(1).

Ναύαρχος Βότσης-Βίκος Ιωαννίνων 54-86

Διαιτητές: Παπαγερίδης-Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας

Δεκάλεπτα: 17-18, 29-41, 39-66, 54-86

Ναύαρχος Βότσης (Καραμουσαλίδης): Καραγιώργος, Γιανναράς 6(1), Μαυρίδης 2, Καραϊσκάκης 4, Βλασσόπουλος 6(1), Νταής, Γκίζης 2, Αγριόπουλος 9(3), Παπαδόπουλος 3(1), Κωφοτόλης 3(1), Μεσκούρης 8, Παππάς 11.

Βίκος Ιωαννίνων (Κωστόπουλος): Αποστόλου, Αναγνωστάκης 13(2), Μαυρογιάννης 6(1), Ιωαννίδης 10, Τσιλούλης 8(1), Πάτρας 17, Δήμος 7, Αντωνίου 3, Καλαμπάκας 15(1), Λαμπρόπουλος 4, Βαράκας 1, Σταυρόπουλος 2.

Πρωτέας Γρεβενών-Ολυμπιακός Βόλου 88-68

Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ.-Καντερές-Κανελλίδης

Δεκάλεπτα: 18-16, 40-29, 55-48, 88-68

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Μόρας 8(1), Χαριζόπουλος, Κλωναράς 18, Παλάσκας 11(3), Τσανίδης, Καραγιάννης, Μωραϊτης, Μαραβέγιας 23(1), Κουρέπης 11(1), Κατηρτζίδης 17(1), Ασλανίδης, Ζήμπρας

Ολυμπιακός Βόλου (Μπουντούρης): Στεφόπουλος 8(2), Νταρντάνας 2,  Γουάμπα 18, Νίκολης 18(1), Σταθούρος 4, Μπουντούρης Κ. 4, Δημητρόπουλος, Μπουντούρης Σ. 8(2), Ντίαθ-Λούις 6

Η βαθμολογία

(σε 6 αγώνες)
1.Εσπερος Λαμίας 12 (6-0)
2.Βίκος Ιωαννίνων 10 (2-0)
3.Φίλιππος Βέροιας 10 (4-2)
4.Δόξα Λευκάδας 9 (4-1)
5.Τρίκαλα Basket 9 (4-1)
6.Νίκη Βόλου 9 (4-1)
7.Πρωτέας Γρεβενών 7 (1-5)
8.Αναγέννηση Καρδίτσας 7 (1-5)
9.Ναύαρχος Βότσης 7 (1-5)
10.Ολυμπιακός Βόλου 5 (0-5)
11.ΑΓΣ Ιωαννίνων 5 (0-5)
* Νίκη Βόλου, Ολυμπιακός Βόλου, ΑΓΣ Ιωαννίνων, Βίκος Ιωαννίνων, Τρίκαλα Basket και Δόξα Λευκάδας έκαναν το ρεπό τους.

Η επόμενη αγωνιστική (7η, 19/11)

 Δόξα Λευκάδας-Τρίκαλα Basket

Φίλιππος Βέροιας-ΑΓΣ Ιωαννίνων

Εσπερος Λαμίας-Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου-Ναύαρχος Βότσης

Βίκος Ιωαννίνων-Αναγέννηση Καρδίτσας

Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών

*Οι τέσσερις πρώτες ομάδες συμμετέχουν στα πλέι οφς ανόδου με τη νικητρια να ανέρχεται στην Α2 Ανδρών
*Οι ομάδες από τις θέσεις 7-10 συμμετέχουν στα πλέι αουτ, με τις δυο ηττημένες να υποβιβάζονται στην Γ’ Εθνική
*Η τελευταία ομάδα υποβιβάζεται κατευθείαν στην Γ’ Εθνική

4ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Μαχητές Πειραματικό-Γέφυρα 72-70

ΔΕΚΑ-Μακεδονικός 78-70

Σταυρούπολη-Λεύκιππος Ξάνθης 62-71

ΧΑΝΘ-Πανσερραϊκός 67-79

Ερμής Λαγκαδά-Πολύγυρος 85-66

Ρεπό: Ευκαρπία

Οι αγώνες αναλυτικά:

Σταυρούπολη-Λεύκιππος Ξάνθης 62-71

Διαιτητές: Κατωτικίδης, Παπανικόλλου, Λυγούρης

Δεκάλεπτα: 16-23, 30-36, 48-53, 62-71

ΕΚ Σταυρούπολη (Νίκου-Κολογοσίδης): Βαρίτης 2 , Φωτιάδης 2, Βουρτζούμης, Δασκαλόπουλος 12, Χολέβας 10, Κουντουραντζογλου 18(3), Μητρόπουλος , Λεπτοκαρύδης 8(2) , Τζουβάρας 9, Παπαδόπουλος 1, Ντολόπουλος, Κυλαντωνίδης Π..

Λεύκιππος Ξάνθης (Παπαδόπουλος, Ρετζέμης): Γιοβάνοβιτς 2, Παλλάκας 7, Μακαρατζής 6(1), Δεληγιάννης, Τσιλόγλου, Κατσαμούρης 13(1), Τζίμης 7, Ευσταθιάδης 2, Μπουτσακτση 16, Χρήστου 18

Ερμής Λαγκαδά-Πολύγυρος 85-66

Διαιτητές: Ντούρας-Εκίζογλου-Χρυσάφης

Δεκάλεπτα: 27-18, 44-31, 65-45, 85-66

Ερμής Λαγκαδά (Παρίτσης-Σίμος): Ταζόπουλος 13(1), Τσακάλης, Χρυσανθάκης 8, Μάρουσιτς 17(3), Φυλάκης, Γκέλιος 15(1), Καμαριώτης 9(1), Λογοθέτης 13, Ανδρέου 4, Παπαδόπουλος 2, Νούτσιας, Γκοτζαμανίδης 4.

ΑΟ Πολυγύρου (Χατζόπουλος): Σμυρλής 5(1), Ζεϊμπέκης 5(1), Γαϊτάνης 3, Τσιακλαγκάνος 17(3), Καναράς 5(1), Τσοπουρίδης, Σταυριανόπουλος 18(2), Χατζηλάμπρου, Μανδαλάκης 10, Φουρκιώτης 3.

ΧΑΝΘ-Πανσερραϊκός 67-79

Διαιτητές: Μαραμής-Γεωργούλης-Μπουγλός Π.

Δεκάλεπτα: 18-25, 37-45, 54-60, 67-79

ΧΑΝΘ (Κοκκινόπουλος-Μωυσιάδης): Βλάσιος 12(3),  Αλτίνης, Ιωάννου 15, Τσιρογιάννης 2, Μπρόζος 12(1), Παπαδημητρίου, Μαργαριτόπουλος, Χιτικούδης 12, Ζιάκας 7(1), Κομνιανίδης 3(1), Επαμεινώνδας, Τσιριλάκης 5.

Πανσερραϊκός (Κακιούζης-Κηρύκος): Αχτσής, Μιλόσεβιτς 23(5), Γρίψιος 4, Γεωργιανός 23(3), Χριστοδούλου 2, Κεραμάρης 3, Μπίλιος 3, Μάντζιος 6, Αποστολίδης, Ντίνος 15(3). 

Η βαθμολογία

(σε 6 αγώνες)
1.Μακεδονικός 11 (5-1)
2.Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 2 (5-1)
3.Λεύκιππος Ξάνθης 10 (4-2)
4.ΚΣ Γέφυρας 9 (4-1)
5.Ερμής Λαγκαδά 9 (3-3)
6.Πανσερραϊκός 8 (3-2)
7.ΔΕΚΑ 8 (3-2)
8.ΧΑΝΘ 7 (2-3)
9.Σταυρούπολη ΕΚ 6 (1-4) 10.ΠΣ Ευκαρπίας 6 (0-6)
11.ΑΟ Πολυγύρου 5 (0-5)
* ΠΣ Ευκαρπίας, ΑΟ Πολυγύρου, Σταυρούπολη ΕΚ, Πανσερραϊκός, ΔΕΚΑ και ΚΣ Γέφυρας έκαναν το ρεπό τους

Η επόμενη αγωνιστική (7η, 19/11)

ΚΣ Γέφυρας-ΔΕΚΑ

Μακεδονικός-Σταυρούπολη ΕΚ

Λεύκιππος Ξάνθης-ΠΣ Ευκαρπίας

ΑΟ Πολυγύρου-ΧΑΝΘ

Πανσερραϊκός-Μαχητές Πειραματικό Πεύκων

Ρεπό: Ερμής Λαγκαδά

*Οι τέσσερις πρώτες ομάδες συμμετέχουν στα πλέι οφς ανόδου με τη νικήτρια να ανέρχεται στην Α2 Ανδρών
*Οι ομάδες από τις θέσεις 7-10 συμμετέχουν στα πλέι αουτ, με τις δυο ηττημένες να υποβιβάζονται στην Γ’ Εθνική
*Η τελευταία ομάδα υποβιβάζεται κατευθείαν στην Γ’ Εθνική

Διατήρησαν το αήττητο Πανιώνιος, Μίλων, Έσπερος Λαμίας και Βίκος