MENU

Δείτε τα αποτελέσματα και τους αγώνες:

1ος Όμιλος

Αποτελέσματα – Πρόγραμμα

Ηλυσιακός-Παγκράτι 75-80

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Εθνικός 74-71

Δάφνη Δ.-Ένωση Ιλίου 82-78

Αχαγιά 82-Μύκονος 62-73

Μίλων-Αίολος Αγυιάς 90-57

Φανάρια Νάξου-ΝΕΟ Ληξουρίου (23/10, 12.30)

Οι αγώνες αναλυτικά:

Ηλυσιακός-Παγκράτι 75-80

Διαιτητές: Αναστασίου-Αντωνιάδης-Λεβεντάκος (Αναστασίου)

Δεκάλεπτα: 18-23, 40-44, 58-61, 75-80

Ηλυσιακός (Σταθούλης) : Δοξάκης 7 (1), Γραμματίκας 10 (2), Φώτσης 8 (1), Κουτσοκώστας 7, Θεοδωρίτσης 16 (2), Κωστόπουλος 9 (3), Στασινόπουλος 6, Αϊβαζίδης 9 (1)

Παγκράτι (Γιαννόπουλος) : Στογιάνοβιτς 14 (1), Κουμπούρας 27 (4), Πολέμης 6 (1), Αγγελόπουλος 5, Κοντραφούρης 12, Ζαρίφης 5, Πιτούλης 3 (1), Ντιαλό 8, Τριανταφύλλου

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Εθνικός 74-71

Διαιτητές: Γεράνιος-Κιουλάφας-Βελέντζας (Ελευθεριάδης Γ.)

Δεκάλεπτα: 25-15, 44-33, 51-57, 74-71

ΕΦΑΟΖ (Μελέτης, Μανωλόπουλος: Σαρρής, Μαγκουνής 7 (2), Οικονόμου 14 (2), Γκίκας, Φίλιππας 12 (1), Ροζακέας 14 (2), Αβδάλας, Χατζής 3 (1), Σοφρωνάς 24 (3)

Εθνικός (Χούμπαυλης, Λιτόπουλος): Σταματίου 5 (1), Γκαβασιάδης 6, Ιωάννου 20, Καραφάντης 3 (1), Βαθροκοίλης 2, Παπουτσής 9 (2), Ολύμπιος 5 (1), Χρήστου 3 91), Βασιλόπουλος 11 (2), Κάππης 7

Δάφνη Δ.-Ένωση Ιλίου 82-78

Διαιτητές: Ραχιώτης-Μαυρέλης-Κούλης Κ. (Παππάς)

Δεκάλεπτα: 21-19, 41-32, 57-54,63-63 (κ.α.), 71-71 (α’παρ)

Αχαγιά 82-Μύκονος 62-73

Διαιτητές: Μπούκας-Καλογριάς-Σιδέρης (Θεοδοσόπουλος)

Δεκάλεπτα: 11-17, 33-31, 52-52, 62-73

Μίλων-Αίολος Αγυιάς Πατρών 90-57

Διαιτητές: Κατσαπρακάκης-Ξυλάς-Ροδίτης (Τεφτίκης)

Δεκάλεπτα: 32-18, 51-33, 70-46, 90-57

Μίλων (Καραγιάννης): Τσνιτς 9 (2), Χατζηκυριάκος 8 (2), Πετρίδης 11, Ανέστης 4, Μελισσαράτος 9, Μαρσέλος 2, Μοτσενίγος 8 (2), Δομπρογιάννης 4, Χριστόπουλος 9 (3), Μαλούκος 12 (10ρ.), Χατζηλεοντής, Δημάκος 9 (2)

Αίολος Αγυιάς (Παπαδημητρίου): Χαντζόπουλος 6, Πλώτας 15(1), Βαλάης, Γιαννικόπουλος 7 (1), Νιφόρας 7 (1), Θανόπουλος 1, Παπαφωτίου 9 (3), Κάντζιος 9, Κέκερης, Μπαλής, Λυμπέρης 3 (1), Γοργότσης

Κυριακή 23/10

Νάξου 12.30 Φανάρια Νάξου-ΝΕΟ Ληξουρίου Ουσταμπασίδης-Φασόλης-Σκουλαρίκης (Καραμπίνης)

Η βαθμολογία

(σε 3αγώνες)

1.Μίλωνας 6 (3-0)
2.Παγκράτι 6 (3-0)
3.Εθνικός Πειραιά 5 (2-1)
4.Μύκονος 5 (2-1)
5.ΕΦΑΟ Ζωγράφου 5 (2-1)
6.Αίολος Αγυιάς 4 (1-2)
7.Ένωση Ίλιου 4 (1-2)
8.Αχαγιά 82 4 (1-2)  
9.Δάφνη Δαφνίου 4 (1-2)
10.ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια 3 (1-1)
11.Ηλυσιακός 3 (0-3)
12.ΝΕΟΛ 2 (0-2)

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 29/10)

Εθνικός-Ηλυσιακός

Ένωση Ιλίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου

ΝΕΟ Ληξουρίου-Δάφνη Δ.

Μύκονος-Φανάρια Νάξου

Αχαγιά 82-Μίλων

Παγκράτι-Αίολος Αγυιάς

2ος Όμιλος

Αποτελέσματα – Πρόγραμμα

Πεύκη-Έσπερος 76-74

Π. Φάληρο-Πρωτέας Β. 76-71

Δούκας-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 69-71

Πανελευσινιακός-ΑΟΚ Χανιά 104-77

Διαγόρας Ρ. –Πανιώνιος 52-77

Αιγάλεω-ΟΦΗ (23/10, 17.00)

Οι αγώνες αναλυτικά:

Πεύκη-Έσπερος 76-74

Διαιτητές: Φραγκούλη-Κούλης Χαρ.-Ναστούλης (Μπίκας)

Δεκάλεπτα: 17-22, 32-37, 52-59, 76-74

Α.Ο. Πεύκης (Κτιστάκης,  Γράβαλος,  Αλεξιάδης): Τσιότρας  3, Τσακίρης 20 (1), Παπανικολόπουλος 12, Μακρυγιάννης, Φιλιππόπουλος 23 (3), Μπακέας, Βούρτσης 2, Ψαρόπουλος 9 (1), Λέζος 2, Τσούπρος, Σκόνδρας 5, Μουάτσος

ΠΟΚ Έσπερος (Δάγκας – Λούντζης ): Αγγελόπουλος 13 (1), Σαραντόπουλος 3 (1), Ράγκος, Αδαμόπουλος 14 (2), Κρεμμύδας, Κριζέας 6 (2), Τσολάκης 13, Κολιός 3 (1), Χαράλαμπος 7, Κάπρης, Κατσουλάκος, Γκαγκαλούδης 15

Π. Φάληρο-Πρωτέας Β. 76-71

Διαιτητές: Ζιώγας-Τεφτίκης-Τζίμης (Παλάτος)

Δεκάλεπτα: 27-17, 46-40, 65-54, 76-71

ΑΟ Π. Φάληρο (Μάνος, Καμαριώτης): Σκόρδος 11 (1), Δρίτσας 8 (2), Κομποδιέτας 19 (4), Πατσαντζόπουλος, Μαχαίρας 4, Μπολάτογλου 8 (1), Καλιανιώτης 18, Οικονομόπουλος 5 (1), Μαγιντόμπε 3 (1)

Πρωτέας Βούλας (Τερζής): Δενδρινός 13 (1), Τσακναρίδης 3, Κυρίλης 5 (1), Καραμαλέγκος Γ. 11 (3), Ματσάγγος 9, Γάργαλης 10 (2), Σκόρδας 6, Καραμαλέγκος Ηλ. 9, Βισνιέφσκι 5

Δούκας-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 69-71

Διαιτητές: Αποστολίδης Β.-Χρηστίδης Παύλ.-Χριστοδουλάκης (Κυρτάτας)

Δεκάλεπτα: 25-18, 43-37, 57-49, 69-71

Δούκας (Σορώτος): Μουάτσος, Μαραγκόπουλος, Στεργίου 6 (2), Κοψιάς 16 (2), Γεωργιάδης 1, Μιχαήλ 9 (2), Ομάρ 7 (1), Λιβανός 6, Χατζής, Μαλτέζος 12, Λάκκας 2, Τσιτσιγιάννης 10 (2)

ΑΕ Ν. Κηφισιάς (Λαδικός): Ιωάννου 16 (2), Στρεγίου 3 (1), Τσαλμπούρης, Πετροδημόπουλος 15 (3), Μανούσος 9, Χατζηνικόλας 7, Σκούρτης, Μοίρας 6 (1), Κασούρης, Γιακουμής, Καρακώστας 6, Κασιούμης 9

Πανελευσινιακός-ΑΟΚ Χανιά 104-77

Διαιτητές: Χανιά Καρακάσης-Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Παπαδόπουλος Στ.)

Δεκάλεπτα: 31-22, 46-41, 78-58, 104-77

Πανελευσινιακός (Βούλγαρης): Νίκου 4, Μπουρίτης, Πουρής 1, Καρακατσάνης 18 (3), Ντακούλιας 16 (2), Μανωλάτος 5 (1), Κρασάκης 17, Σταμέλος 6 (2), Παπαφλωράτος 12 (2), Ρεκουνιώτης 9, Μακρής 14, Δενδρινός 2

ΑΟΚ Χανιά (Παπανικολάου): Γρηγοριάδης 2, Μακρίδης, Πατεράκης, Αλεξίου 5 (1), Κουμπάκας 5 (1), Ιωακειμίδης 25 (3), Τασιούδης 5 (1), Κουτσαντωνάκης 3, Πρέλεβιτς 29 (1), Ορφανός, Καμπάκας 3 (1)

Διαγόρας Ρ.-Πανιώνιος 52-77

Διαιτητές: Τσαχάκης-Κονταράτος-Παπαδόπουλος Χρ. (Βιντζηλαίος)

Δεκάλεπτα: 8-25, 19-46, 32-68, 52-77

Γ.Σ. Διαγόρας (Βλαχοδήμος): Χατζηγεωργίου, Ιορδάνογλου 4, Μπόζιτς, Καράβας, Μαρουλλάκης 7(1), Παρδακάς 5, Πιλκούδης 11, Γκίνος, Σκλήβας 8(1), Χρύσης 9(2), Σαλεμής, Μητσού 8(2)
Πανιώνιος  (Ταυρόπουλος): Σκάνδαλος 2, Παπαδιονυσίου Γ. 14(4), Λάζαρης 11(1), Παπαδιονυσίου Σ. 18(3), Αντωνάκης 9, Σαχπατζίδης 5, Μάντζαρης 5(1), Σταθόπουλος 2, Χάλαρης 7(1), Τζουγκαράκης 4

Κυριακή 23/10

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-ΟΦΗ Τσιμπούρης-Νάστος-Αγγελής (Ζαγκλής)

Η Βαθμολογία

(σε 3 αγώνες)

1.Πανιώνιος 6 (3-0)
2.Πρωτέας Βούλας 5 (2-1)
3.Διαγόρας Ρόδου 5 (2-1)
4.Παλαιό Φάληρο 5 (2-1)
5.Πανελευσινιακός 5 (2-1)
6.ΟΦΗ 4 (2-0)
7.Δούκας 4 (1-2)
8.ΑΕΝ Κηφισιάς 4 (1-2)
9.Πεύκη 4 (1-2)
10.Αιγάλεω 3 (1-1)
11.Έσπερος Καλλιθέας 3 (0-3)
12.ΑΟΚ Χανιά 2 (0-2)

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 29/10)

Πρωτέας Βούλας-Πεύκη

ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Π. Φάληρο

ΟΦΗ-ΑΣΕ Δούκα

ΑΟΚ Χανιά-Αιγάλεω

Πανελευσινιακός-Διαγόρας Ρόδου

Έσπερος-Πανιώνιος

3ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Δόξα Λ.-Ολυμπιακός Β. 91-54

Φίλιππος Β.-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών 85-73

Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας 67-65

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Τρίκαλα 72-92

Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Ναύαρχος Βότσης (23/10, 17.00)

Ρεπό: Βίκος Ιωαννίνων

Οι αγώνες αναλυτικά:

Δόξα Λ.-Ολυμπιακός Β. 91-54

Διαιτητές: Καρπάνος-Καμήτσος-Ασημακάκη (Ιωακειμίδης)

Δεκάλεπτα: 25-16, 41-35, 68-46, 91-54

Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Τσιαβές 10(1), Σταματέλος 5(1), Αργυρός 5(1), Βακουφτσής 7(1), Ντόβας, Βαγενάς 4, Μάνα 4, Χείλαρης 14(2), Μάλφας 2, Μανάκας 26, Κουρτίδης 14, Αδαμόπουλος.

Ολυμπιακός Βόλου (Μπουντούρης Ν.): Γιάκας, Στεφόπουλος 3(1), Παρασχάκης, Νταρατάνας 2, Γουάμπα 5, Νίκολης 17(3), Σταθούρος, Μπουντούρης Κ. 1, Δημητρόπουλος, Γιαννίκος 3(1), Μπουντούρης Σ. 3(1), Ντίαθ-Λούις 20

Φίλιππος Β.-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών 85-73

Διαιτητές: Κατωτικίδης-Λουλουδιάδης-Κοντογιάννης (Παπαδόπουλος Θ.)

Δεκάλεπτα: 23-17, 51-27, 72-55, 85-73

Φίλιππος Βέροιας (Κοθράς): Αποστολίδης 14 (3), Ιγγλέζος  9 (3), Καραγιώργος 2, Νικάι, Δημαλής, Ελευθεριάδης 26, Ξενιτίδης 16 (1), Κωνσταντινίδης, Κάτζος 2, Μπένας 16.

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Μαραβέγιας 20 (4), Μόρας 2, Κλωναράς 9 (1), Ζήμπρας, Κατηρτζίδης 16 (2), Κουρέπης 10 (2), Κεραμάρης 10 (2), Τσανίδης 6 (1)

Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας 67-65

Διαιτητές: Γερακίνης-Παζώλης-Βασιλόπουλος (Μηναρετζόπουλος)

Δεκάλεπτα: 17-18, 33-34, 49-52, 67-65

Νίκη Βόλου (Μαύρος): Κωστούλας 6, Βερτζάγιας, Σιπητάνος 11, Κουτίνας 15 (1), Παπαδόπουλος 16, Ζησόπουλος, Δελεντζές, Σπηλιόπουλος 3 (1), Κουτσομπόρης, Ιντό 3 (1),. Αντρεόγλου, Βρεττάς 11 (2).

Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Ζώρζος 7, Ψυχογιός 8 (1), Πανταζής, Γεωργαντζάς 5, Μαντίκος 16 (2), Τσιώτας 4, Λαφτσίδης 5, Παπανικολόπουλος, Παπαστολόπουλος 2, Κακαβούλας 2, Καλλιάρας 16 (2), Ψήνας.

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Τρίκαλα 72-92

Διαιτητές: Σαρακενίδης-Κολοκυθάς -Καντερές (Τσιγγέλης)

Δεκάλεπτα: 12-23, 24-47, 49-68, 72-92

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Ασπρούδης): Κοντός 1 , Κολότσιος 3(2), Τσατάλας 23, Χωλίδης, Ζαφειρούδης 4(1), Τριποδίδης 1, Καραθανάσης 2, Ψάλτου, Στεφάνου 16(5).

Trikala Basket (Φόρος): Μήνου, Κολότσιος 5(1), Παπαχρήστος 17, Βαζούκης 4, Μοσχόπουλος 4, Ράπτης 10, Μπουργανός 11, Τριανταφύλλου 8(2), Ψύρρας 9(1), Δέσπος 8, Βαβάτσικος 11, Νέσης 4

Κυριακή 23/10

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Ναύαρχος Βότσης Μαραμής-Δολγύρας-Μπουγλός Π. (Μηναρετζόπουλος)

Η βαθμολογία

(σε 3 αγώνες)

1.Νίκη Βόλου 6 (3-0)
2.Φίλιππος Βέροιας 5 (2-1)
3.Τρίκαλα Basket* 4 (2-0)
4.Έσπερος Λαμίας 4  (2-0)
5.Βίκος Ιωαννίνων 4  (2-0)
6.Αναγέννηση Καρδίτσας 4 (1-2)
7.Δόξα Λευκάδας* 3 (1-1)
8.Ναύαρχος Βότσης 3 (1-1)
9.Πρωτέας Γρεβενών 3 (0-3)
10.ΑΓΣ Ιωαννίνων 3 (0-3)
11.Ολυμπιακός Βόλου 3 (0-3)

* Βίκος Ιωαννίνων, Τρίκαλα Basket και Δόξα Λευκάδας έκαναν το ρεπό τους.

** Εσπερος Λαμίας και Ναύαρχος Βότσης έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 29/10)

Τρίκαλα Basket-Νίκη Βόλου

Αναγέννηση Καρδίτσας-Εσπερος Λαμίας

Ναύαρχος Βότσης-Φίλιππος Βέροιας

Πρωτέας Γρεβενών-Δόξα Λευκάδας

Ολυμπιακός Βόλου-Βίκος Ιωαννίνων

Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων     

4ος Όμιλος

Αποτελέσματα

ΜΓΣ Γέφυρας-Πολύγυρος 87-50

Μακεδονικός-Ερμής Λαγκαδά 77-65

Λεύκιππος Ξάνθης-ΧΑΝΘ 52-50

Ευκαρπία-Μαχητές Πειραματικού 75-93

Σταυρούπολη-ΔΕΚΑ 80-82

Οι αγώνες αναλυτικά:

ΜΓΣ Γέφυρας-Πολύγυρος 87-50

Διαιτητές: Ντούρας-Παπαγεωργίου-Παπανικολάου (Πολυχρονίδης)

Δεκάλεπτα: 17-16, 42-27, 65-35, 87-50

ΜΓΣ Γέφυρας (Τζιβάνης): Κελεσίδης 2, Πολυμένης 6, Μπάρμπας 3(1), Σαμαράς 6(2), Φόρογλου 12(2), Χρυσόπουλος 23(4), Σιώπης 13(1), Κουτουξίδης 5(1), Αλευρίδης 3, Καλαϊτζίδης 3(1), Λαζάρου 9(1), Στράτος 2.

Πολύγυρος (Χαλκιάς): Σμυρλής 2, Ζειμπέκης 12(2), Τσιακλαγκάνος 6(2), Κανάρας 4, Παντελεήμων, Τσοπουρίδης, Καρακύργιος 2, Σταυριανόπουλος 20 (2), Χατζηλάμπρου, Φουρκιώτης 3(1).

Μακεδονικός-Ερμής Λαγκαδά 77-65

Διαιτητές: Μπακάλης-Δέλλλας-Αναστασιάδης Β. (Αστρεινίδης)

Δεκάλεπτα: 15-16, 40-32, 63-51, 77-65

Μακεδονικός (Γεροφώτης-Φωτιάδης): Αμπαράς 8(2) , Παπασάβογλου Αρ. 3(1), Στρυβάκης 5(1), Τραπεζάνογλου, Γαλανίδης 17(3), Χατζημιχαηλίδης 9(2), Φλιάτης Ι. 7, Φωταρούδης, Φλιάτης Γ. 8,  Κόκκιος 8(2), Τσακαλέρης 12.

Ερμής Λαγκαδά (Παρίτσης-Σίμος): Ταζόπουλος 11, Χρυσανθάκης 2, Μάρουσιτς 20(2), Φυλάκης 3(1), Γκέλιος 3, Καμαριώτης 10(1), Λογοθέτης 9, Ανδρέου 6, Παπαδόπουλος, Γκοτζαμανίδης 1.

Λεύκιππος Ξάνθης-ΧΑΝΘ 52-50

Διαιτητές: Παπαγερίδης-Χρυσάφης-Τοπαλίδης (Σαλικίδης)

Δεκάλεπτα: 17-4, 26-18, 40-30, 52-50

Λεύκιππος (Βαχαρίδης – Δώδος): Τζίμης 11 (2), Γιοβάνοβιτς 13(2), Παλλάκης 3(1), Μακαρατζής 5(1), Δεληγιάννης, Τσίλογου, Κατσαμούρης 2, Κάλτσος, Μπουτσακτσή 4, Μαλανδρής, Βοϊβατόπουλος 7(1), Χρήστου 7(1).

ΧΑΝΘ (Κοκκινόπουλος): Βλάσιος 7(1), Τσιρογιάννης 5, Ιωάννου 2, Αλτίνης 4(1), Τζιοβάρας, Κομνιανίδης 2, Επαμεινώνδρας, Ζωϊδης 2, Μπρόζος 17(4), Χιτικούδης, Μαργαριτόπουλος 11(2), Τσιριλάκης.

Ευκαρπία-Μαχητές Πειραματικού 75-93

Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Γρ.-Τσαρδούλιας (Παπαδόπουλος Ι.)

Δεκάλεπτα: 21-26, 43-52, 62-78, 75-93

ΠΣ Ευκαρπίας (Δαδάλας-Μακαλέκας): Βογιατζής 8(1), Μουρατίδης 8(2), Κρίτσικας 18(3), Κόκκινος 1, Βάνης 15(2), Παγώνης 5(1), Τσίγκας 8(2), Μούμογλου 5, Μπάδης 5(1), Τζίμας 2, Παππά, Κρράσι.

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (Μελετιάδης-Κουγιουμτζίδης): Γεωργίου 15, Τσιμερίκας 3(1), Ματενίδης 5, Στεφανίδης 13(1), Νώτης 21, Παπασάβογλου Αν. 6, Κιγμέτογλου 17(1), Μισαηλίδης, Χαραλαμπίδης 8(1), Χαρίτογλου, Αστεριάδης 5(1), Δάρατζης.

Σταυρούπολη-ΔΕΚΑ 80-82

Διαιτητές: Πράττος-Ηλιόπουλος-Τσάνταλη (Μήτσιου)

Δεκάλεπτα: 20-18, 38-44, 64-64, 80-82

ΕΚ Σταυρούπολη (Νίκου, Παπαβασιλείου): Βαρίτης 3, Φωτιάδης 2, Βουρτζούμης, Δασκαλόπουλος 21(1), Χολέβας 18(1), Κουντουραντζογλου 17(1), Μητρόπουλος 2, Λεπτοκαρύδης , Τζουβάρας 12, Παπαδόπουλος 5(1).

ΔΕΚΑ (Νικολαϊδης, Χατζηβρέττας): Τουλούπης 24(2), Καπετακης 2, Τσιρογκύλης Ι. 7, Τσιρογκύλης Μ. 2, Θεογιάννης 3(1), Σουτζόπουλος 14(1), Βαιντερλής, Παλαμίδης, Καλαποθαράκος 4, Λιοτόπουλος 26(4)

Ρεπό: Πανσερραϊκός

Η βαθμολογία

(σε 3αγώνες)

1.Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 6 (3-0)
2.Μακεδονικός 6  (3-0)
3.ΧΑΝΘ 5 (2-1)
4.Λεύκιππος Ξάνθης 5 (2-1)
5.Ερμής Λαγκαδά 4  (2-0)
6.ΚΣ Γέφυρας* 4 (2-0)
7.ΔΕΚΑ* 3 (2-1)
8.Σταυρούπολη ΕΚ 3 (0-3)
9.ΠΣ Ευκαρπίας 3 (0-3)
10.ΑΟ Πολυγύρου 3 (0-3)
11.Πανσερραϊκός 2 (0-2)

* Πανσερραϊκός, ΔΕΚΑ και ΚΣ Γέφυρας έκαναν το ρεπό τους.

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 29/10)

ΔΕΚΑ-ΠΣ Ευκαρπίας

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων-Λεύκιππος Ξάνθης

ΧΑΝΘ-Μακεδονικός

Ερμής Λαγκαδά-ΚΣ Γέφυρας

ΑΟ Πολυγύρου-Πανσερραϊκός

Ρεπό: Σταυρούπολη ΕΚ

Έκανε το 3Χ3 ο Πανιώνιος με διπλό επί του Διαγόρα - Όλα τα αποτελέσματα της Β' Εθνικής