MENU

Ο αγώνας αναλυτικά:

ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-ΑΕΝ Κηφισιάς 64-71

Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος-Ραχιώτης-Τεφτίκης (Καραμπίνης)

Δεκάλεπτα: 20-16, 33-27, 51-46, 64-71

ΑΠΑΣ Νάξου τα Φανάρια (Ρουμελιώτης): Πολίτης 2, Μιλεντίγιεβιτς 3 (1), Μπακέας 5 (1), Γυφτάκης 4, Δόκλης, Προδρόμου 20(2), Γιόκιτς 20(3), Χαρούνι 4, Βουτυρόπουλος, Μάκαρης 2, Αναγνωστόπουλος 4, Λάκοφ

ΑΕΝ Κηφησιά (Λαδικός): Ιωάννου 11(1), Μοσχοβίτης 8(2), Μιχαλάκης 7(1), Στεργίου , Τσαλμπούρης, Πετροδημόπουλος 3(1), Μανούσος 20(1), Χατζηνικόλας 7(1), Μοίρας 6(1), Γιακουμής, Καρακώστας 3, Κασιούμης 6

Αποτελέσματα – Πρόγραμμα

Όμιλος Νότου Β’ Εθνικής

Σάββατο 24/9

Εθνικός-Πρωτέας Β. 58-81

Πανιώνιος-Αχαγιά 20-0 (άνευ αγώνος)

Παγκράτι-Μίλων 70-83

Κυριακή 25/9

AΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 64-71

Σάββατο 1/10

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Έσπερος

Όμιλος Βορρά Β’ Εθνικής

Σάββατο 24/9

Σταυρούπολη-ΧΑΝΘ 75-67

ΔΕΚΑ-Τρίκαλα Basket 64-57

ΑΣΙ Βίκος-Έσπερος ΓΣ Λαμίας 82-88

Σάββατο 1/10

ΔΑΚ Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Ευκαρπία

Όμιλος Νότου Γ’ Εθνικής

Κυριακή 25/9

ΚΑΠ – ΓΣ Κορωπίου 84-74

Κρόνος Αγ. Δημητρίου – Αργοναύτης Τρ. 76-71

Νήαρ Ηστ – Εργοτέλης 82-57

Ποσειδών Ν.Ψ. – Ερμιονίδα 72-55

Δίων ο Κυπαρισσεύς – Ελευθερία Μοσχάτου 81-79 (70-70 κ.α.)

Όμιλος Βορρά Γ’ Εθνικής

Κυριακή 25/9

ΓΑΣ Βασιλικών Θ. – Εθνικός Κοζάνης 70-44

ΠΑΟΚ Μ. – ΣΚ Ιωάννινα 61-63

Τιτάνες Π. – ΚΟΥΠΑ Κιλκίς 83-70

Αλμυρός – Σοφάδες 69-79

Αναλυτικά οι αγώνες

Όμιλος Νότου Γ’ Εθνικής

Ποσειδών ΑΟ Ν. Ψυχικού – ΑΟ Ερμιονίδας 72-55

Δεκάλεπτα: 20-11, 40-35, 51-45, 72-55

Διαιτητές: Νάστος, Ρίζος

Ποσειδών (Μπουζουλάς): Καραμπάτος 2, Γιαννόπουλος, Φετοκάκης 3, Κώτσης Β. 1, Χουλιάρας 10(2), Κουτάντος 4, Κώτσης Ι. 16(3), Παπακωνσταντίνου 9(3), Σακελλαρίου 17(5), Καπάντζας 4, Παναγιώτου 6, Βερτσιώτης.

Ερμιονίδα (Καλαϊτζάκης): Ευστρατίου 9, Χονδρόπουλος 18(3), Καλογιάννης, Ιωάννου 5, Τσακίρης 9(1), Κοντογιάννης 5, Λούζης, Μπινιάρης 6.

ΚΑΠ – ΓΣ Κορωπίου 84-74

Δεκάλεπτα: 22-19, 37-38, 66-54, 84-74

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης, Κουλουμπαρίτσης

ΚΑΠ (Χατζηπανηγύρης): Παπανδρέου5(1) , Φωτητζόγλου 7(1), Αγόρης 11(3), Λιμαντζάκης 14, Παπαπέτρου 2, Πρόφκα 20(2), Παπαθανασίου 2, Παππάς 13(3), Παρασκευόπουλος 12(2), Τσόπης 3(1).

Κορωπί (Πέττας): Αγγελίδης 8, Παπάδης 16(3), Παπαϊωάννου2, Μαρκομιχάλης 8(1), Μιχάλης, Μούτσος, Υμερί 18(1), Μαντζούκας, Σιδέρης 4, Πέττας 18(1).

Όμιλος Γ’ Εθνικής – 3η αγωνιστική (2/10)

Ποσειδών ΑΟ Ν. Ψυχικού – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου

ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς – ΑΟ Νήαρ Ηστ

ΣΚ Ιωάννινα – ΓΑΣ Βασιλικών Θεσσαλονίκης

ΓΣ Σοφάδων  – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

ΚΑΠ – ΑΟ Τρίκαλα

Κύπελλο Ανδρών: Όλα τα αποτελέσματα του διημέρου στην Α΄Φάση
EVENTS