MENU

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

10:30 ΕΡΤ Play1

Καναδάς – Αυστραλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 ΕΡΤ Sports HD

Ν. Ζηλανδία – Βραζιλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30 ΕΡΤ Play2

Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30 ΕΡΤ2

Τουρκία – Ιαπωνία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

13:00 Eurosport 2

Γερμανία Σλάλομ Παγκόσμιο Κύπελλο

13:20 Eurosport 1

Βέλγιο Αγώνες αυτοκινήτου

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Αμβούργο – Αννόβερο Bundesliga 2

14:30 ΕΡΤ Play1

Σενεγάλη – Λιθουανία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

14:50 Eurosport 2

Γύρος της Γερμανίας Ποδηλασία

15:00 ΕΡΤ Sports HD

Ελλάδα – Μαυροβούνιο Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30 Novasports 1HD

Σπάρτα Ρότερνταμ – Άγιαξ Eredivisie

15:30 ΕΡΤ3

Γαλλία – Γερμανία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ2

Τσεχία – ΗΠΑ Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:50 ΕΡΤ1

Αγώνας Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

16:00 Eurosport 1

Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία

16:00 Eurosport 1

Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Αγώνας Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Έβερτον – Γουλβς Premier League

16:00 Novasports 2HD

ΑΪΚ – Γιουργκόρντεν Allsvenskan

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Βέρντερ Βρέμης – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

16:50 Eurosport 2

Σίλβερστόουν Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής

17:00 ΕΡΤ3

Ελλάδα – Ολλανδία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

18:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Βαλένθια – Μαγιόρκα LaLiga Santander

18:15 Eurosport 2

Έβδομη μέρα US Open

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Άρσεναλ – Τότεναμ Premier League

19:00 PAOK TV

ΠΑΟΚ – Πανιώνιος Super League 1

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

19:05 Eurosport 1

Έβδομη μέρα US Open

19:15 Novasports 2HD

ΑΕΛ – Ολυμπιακός Super League 1

20:00 Eurosport 1

Έβδομη μέρα US Open

20:00 Eurosport 2

Έβδομη μέρα US Open

20:00 ΕΡΤ Sports HD

Λαμία – Ατρόμητος Super League 1

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Εσπανιόλ – Γρανάδα LaLiga Santander

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Ατλέτικο Μαδρίτης – Εϊμπάρ LaLiga Santander

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD

Πόρτο – Γκιμαράες Liga NOS

21:30 Novasports 1HD

Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ Super League 1

21:45 Novasports 5HD

Ουντινέζε – Πάρμα Serie A

21:45 Novasports 4HD

Αταλάντα – Τορίνο Serie A

21:45 Novasports 3HD

Κάλιαρι – Ίντερ Serie A

22:00 Eurosport 2

Έβδομη μέρα US Open

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Βιγιαρεάλ - Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander

22:00 Novasports 2HD

Μαρσέιγ - Σεντ Ετιέν Ligue 1

22:15 Eurosport 1

Έβδομη μέρα US Open

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (1/9)
EVENTS