MENU

Τα τρία παιχνίδια, με τα οποία ανοίγει η αυλαία στη Super League 1, ο πρώτος αγώνας της Εθνικής μπάσκετ ανδρών απέναντι στην Ιορδανία για το τουρνουά Atlas και το ντέρμπι ανάμεσα στη Λίβερπουλ και την Άρσεναλ ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις του τηλεοπτικού προγράμματος του Σαββάτου.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

10:55 COSMOTE SPORT 5 HD

Τρίτες ελεύθερες δοκιμές

Moto3 GoPro British Grand Prix

12:05 COSMOTE SPORT 9 HD

SS10 Freisen 2

WRC Γερμανίας

12:30 Eurosport 1

Άλμα με σκι

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD

Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 GoPro

British Grand Prix

13:10 COSMOTE SPORT 9 HD

SS11 Romerstrasse 2

WRC Γερμανίας

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Αννόβερο - Γκρόιτερ Φιρτ

Bundesliga 2

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD

Κατατακτήριες δοκιμές Moto3 GoPro

British Grand Prix

14:30 Eurosport 1

Tour de L Avenir

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Νόριτς – Τσέλσι

Premier League

15:00 FIBA TV

Ελλάδα – Ιορδανία

Τουρνουά Άτλας μπάσκετ

15:25 COSMOTE SPORT 5 HD

Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP GoPro

British Grand Prix

16:00 Eurosport 2

Γύρος της Δανίας

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD

Κατατακτήριες δοκιμές

MotoGP GoPro British Grand Prix

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD

Πάντερμπορν – Φράιμπουργκ

Bundesliga ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Άουγκσμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Χόφενχαϊμ - Βέρντερ Βρέμης

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Μάιντς – Γκλάντμπαχ

Bundesliga ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Φορτούνα Ντίσελντορφ – Λεβερκούζεν

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 GoPro

British Grand Prix

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Κρίσταλ Πάλας

Premier League

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Οσασούνα – Εϊμπαρ

LaLiga Santander

19:00 ΕΡΤ Sports HD

Λαμία – Παναθηναϊκός

Super League 1

19:00 Eurosport 1

Γύρος της Ισπανίας

19:00 Novasports 1HD

Πάρμα – Γιουβέντους

Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Σάλκε - Μπάγερν Μονάχου

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Λίβερπουλ – Άρσεναλ

Premier League

19:50 COSMOTE SPORT 9 HD

SS14 Arena Panzerplatte

WRC Γερμανίας

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Ρεάλ Μαδρίτης – Βαγιαδολίδ

LaLiga Santander

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD

SS15 Arena Panzerplatte

WRC Γερμανίας

20:45 Novasports 4HD

Αϊντχόφεν – Χρόνιγκεν

21:00 NOVA

Άρης – ΟΦΗ

Super League 1

21:00 ΕΡΤ Sports HD

Παρίσι Diamond League

21:00 Novasports 3HD

Ντιζόν – Μπορντό

Ligue 1

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Μπενφίκα – Πόρτο

Liga NOS

21:30 Novasports 2HD

Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης

Super League 1

21:45 Novasports 4HD

Χέρενφεϊν – Τβέντε

21:45 Novasports 1HD

Φιορεντίνα – Νάπολι

Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Χετάφε – Μπιλμπάο

LaLiga Santander

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Θέλτα – Βαλένθια

LaLiga Santander

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (24/8)
EVENTS