MENU

Αναλυτικά οι επιλογές:

12:30 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη-Πάντοβα μικρός τελικός EuroLeague Γυναικών, πόλο

13:30 Novasports 1HD Πάρμα – Μίλαν Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Άουε Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Χιρόνα Primera Division

14:15 ΕΡΤ Sports HD Σαμπαντέλ-Ολυμπιακός Τελικός EuroLeague γυναικών, πόλο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ Premier League

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup, τένις

15:45 Eurosport 2 FIM Endurance World Championship Λε Μαν (24 ώρες),

16:00 Novasports 24 HD Κάλιαρι – Φροζινόνε Serie A

16:00 Novasports 5HD Ουντινέζε – Σασσουόλο Serie A

16:00 Novasports 4HD Τζένοα – Τορίνο Serie A

16:00 Novasports 3HD Εμπολι – ΣΠΑΛ Serie A

16:00 Novasports 2HD Μπολόνια – Σαμπντόρια Serie A

16:00 Novasports 1HD Λάτσιο - Κιέβο Βερόνα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός, τένις

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Λεβερκούζεν – Νυρεμβέργη Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου - Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:45 ΕΡΤ Play4 Ήφαιστος – Άρης Basket League

16:45 ΕΡΤ Play3 Προμηθέας – Πανιώνιος Basket League

16:45 ΕΡΤ Play2 Ρέθυμνο - Περιστέρι Βίκος Cola Basket League

16:45 ΕΡΤ Play1 Κύμη – Λαύριο Basket League

16:45 ΕΡΤ Sports HD Παράλληλες μεταδόσεις Basket League

16:45 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Ολυμπιακός Basket League

17:00 Eurosport 2 Tour du Finistere Κύπελλο Γαλλίας, ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup, τένις

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Μπράιτον Premier League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Εϊμπαρ - Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

18:00 Novasports 2HD Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ Ligue 1

19:00 Novasports 1HD Γιουβέντους – Φιορεντίνα Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νοβάρα – Σκαντίτσι ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών

19:30 Novasports 3HD Χρόνιγκεν – Άγιαξ Eredivisie

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Λειψία Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Ουέσκα Primera Division

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάσλ – Σαουθάμπτον Premier League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Alistair Overeem - Aleksei Oleinik UFC Fight Night

20:15 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ-Ηρακλής Τελικός Κυπέλλου βόλεϊ ανδρών

21:00 Novasports 2HD Στρασβούργο – Μονπελιέ Ligue 1

21:30 Novasports 1HD Ίντερ – Ρόμα Serie A

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Χόφενχαϊμ Bundesliga

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division

21:45 Novasports 3HD Φέγενορντ – Αλκμααρ Eredivisie

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο - Σάντα Κλάρα Liga NOS

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/4)
EVENTS