MENU

Το πρόγραμμα μεταξύ άλλων περιλαμβάνει και τον τελικό Κυπέλλου χάντμπολ ανάμεσα στον Ολυμπιακό και την ΑΕΚ.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

08:00 ΕΡΤ Sports HD

Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μελβούρνης

Κατατακτήριες δοκιμές

13:00 ΕΡΤ Sports HD

Κλήρωση τελικής φάσης

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Λοκομοτίβ Κουμπάν - Ούνικς Καζάν

VTB United League

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Αμβούργο – Ντάρμσταντ

Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Ουέσκα – Αλαβές

Primera Division

14:00 ΕΡΤ Sports HD

Παλαιό Φάληρο – Εθνικός

Α1 Ανδρών

14:15 COSMOTE SPORT 4 HD

Καρσίγιακα – Μπάνβιτ

TBF Basketball Super League

14:30 Novasports 1HD

Λιντς - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ

15:00 ΕΡΤ3

Κισσαμικός – Κέρκυρα

Football League

15:15 ΕΡΤ Play3

Κολοσσός Ρόδου – Λαύριο

Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1

ΠΑΟΚ - Ήφαιστος Λήμνου

Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2

Ρέθυμνο – Πανιώνιος

Basket League

15:50 COSMOTE SPORT 9 HD

FIVB Beach Volleyball World Tour

Μικρός τελικός Ανδρών, Κατάρ

16:00 ΕΡΤ Sports HD

Ολυμπιακός – Ζολνόκι

Len Champions League

16:00 Novasports 2HD

Σασσουόλο – Σαμπντόρια

Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Βόλφσμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Άουγκσμπουργκ – Αννόβερο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Στουτγάρδη – Χόφενχαϊμ

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Σάλκε – Λειψία

17:00 Novasports 3HD

Στόουκ – Ρέντινγκ

17:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΑΕΚ

Τελικός Κυπέλλου χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD

ΑΕΚ – Κύμη

Basket League

17:05 COSMOTE SPORT 9 HD

FIVB Beach Volleyball World Tour

Τελικός Ανδρών Κατάρ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD

Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα

Primera Division

17:15 Novasports 1HD

Αστέρας Τρίπολης – Λαμία

Super League Σουρωτή

18:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Μπόστον Σέλτικς – Ατλάντα Χοκς

19:00 ΕΡΤ Sports HD

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ

Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 2HD

ΣΠΑΛ – Ρόμα Serie A

19:30 Novasports 1HD

ΠΑΣ Γιάννενα – ΑΕΛ

Super League Σουρωτή

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD

Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ατλέτικο Μαδρίτης

Primera Division

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP

Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells

20:45 Novasports 3HD

Φέγενορντ – Βίλεμ

21:00 ΕΡΤ Sports HD

All Star Game

21:00 Novasports 2HD

Νιμ – Στρασβούργο

Ligue 1

21:30 Novasports 1HD

Τορίνο – Μπολόνια

Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD

Λεγανές – Ζιρόνα

Primera Division

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Darren Till - Jorge Masvidal UFC

Fight Night

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Πόρτο – Μαρίτιμο

Liga NOS

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (16/3)
EVENTS