MENU

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

13:15 Novasports 1HD Ουτρέχτη – Άγιαξ Eredivisie Ποδόσφαιρο

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σασουόλο - Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 5HD Χαλ – Στόουκ EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 2HD Ρεν – Μπορντό Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 4HD Αντβέρπ – Σαρλερουά Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 3HD Σάλκε - Χολστάιν Κίελ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Λεβαδειακός - Καλαμάτα ΠΣ Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Αιγάλεω ΑΕ Καραϊσκάκης Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports Start Έλτσε – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 1HD Χρόνιγκεν – Αϊντχόφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λίβερπουλ – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Βενέτσια – Έμπολι  Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Γουέστ Χαμ – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπολόνια – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Άουγκσμπουργκ - Αϊντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ούνικς Καζάν - Νίζνι Νόβγκοροντ VTB United League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής - Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Λάρισα - Νίκη Βόλου Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής – Προμηθέας Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD ΑΕΚ – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 5HD ΣΠΑΛ – Μπενεβέντο Serie B Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μανρέσα - Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

18:05 Novasports 2HD Τρουά – Λιόν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports 3HD Αρμίνια Μπίλεφελντ - Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρόμα – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

19:15 COSMOTE SPORT 6 HD Αναντολού Εφές – Μπεσίκτας Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Άντερλεχτ - Σταντάρ Λιέγης Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντιτρόιτ Πίστονς - Φοίνιξ Σανς NBA Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βιζέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 Περιστέρι – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φαμαλικάο - Πάκος Φερέιρα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:30 Novasports 2HD Ρεάλ Μαδρίτης - Αθλέτικ Μπιλμπάο Σούπερ Καπ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Λιλ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπελενένσες – Πόρτο Liga Portugal Ποδόσφαιρο

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (16/1): Όλα τα βλέμματα στη Λεωφόρο
EVENTS