MENU

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

09:35 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Ρίμινι Προθέρμανση

10:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ελλάδα – Λιθουανία Davis Cup

10:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Ρίμινι Προθέρμανση

10:30 ΕΡΤ Sports 1 Ευρωπαϊκό Κύπελλο TOP-16 Πινγκ Πονγκ

10:35 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Ρίμινι Προθέρμανση

11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Ρίμινι Αγώνας

12:00 ΕΡΤ Sports 2 13ο τουρνουά αγώνας Pick-Πάτρα Αγώνες καρτ

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Ρίμινι Αγώνας

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Φουενλαμπράδα - Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Έμπολι – Σαμπντόρια Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Νταντί Γιουνάιτεντ – Νταντί Scottish Premiership

14:00 Novasports Prime Νις – Μονακό Ligue 1

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Ρίμινι Αγώνας

14:30 Novasports Start Ζανκτ Πάουλι – Ινγκολσταντ Bundesliga 2

14:30 Novasports 5HD Σεντ Τρούιντεν – Γκενκ Βελγικό πρωτάθλημα

15:00 Novasports 1HD Μαγιόρκα – Βιγιαρεάλ La Liga

15:05 COSMOTE SPORT 8 HD Rallycross Λετονία 2 - World RX/RX1

15:30 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Φέγενορντ Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπράιτον – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βενέτσια – Σπέτσια Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Απόλλων Σμύρνης – Βόλος Super League

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

16:25 COSMOTE SPORT 5 HD Moto-E World Championship 2021 Μιζάνο, Σαν Μαρίνο - 2ος αγώνας

16:30 Novasports 3HD Στουτγάρδη - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga 2

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λίβινγκστον – Σέλτικ Scottish Premiership

17:00 ΕΡΤ3 Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος Παρτιζάν-Ουλμ Μικρός τελικός

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Rallycross Μηχανοκίνητα

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αμβούργο - Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga

17:15 Novasports 1HD Ρεάλ Σοθιεδάδ – Σεβίλλη La Liga

18:00 Novasports 4HD Μαρσέιγ – Ρεν Ligue 1

18:15 COSMOTE SPORT 2 HD ΟΦΗ – ΑΕΚ Super League

18:15 Novasports 2HD Ατρόμητος – Παναιτωλικός Super League

18:30 COSMOTE SPORT 7 HD Τότεναμ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

18:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σότσι - Ντιναμό Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λάτσιο – Κάλιαρι Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βερόνα – Ρόμα Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σότσι - Ντιναμό Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λάτσιο – Κάλιαρι Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπούργκος ACB Liga Endesa

19:30 Novasports 5HD Σταντάρ Λιέγης – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD Ρεάλ Μπέτις – Εσπανιόλ La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπούργκος ACB Liga Endesa

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πόρτο – Μορεϊρένσε Liga Portugal

20:00 ΕΡΤ2 Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος Παναθηναϊκός-Εφές τελικός

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο – Μορεϊρένσε Liga Portugal

20:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΣ Λαμία – Ολυμπιακός Super League

20:30 Novasports 3HD Βόλφσμπουργκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

20:30 Novasports Prime Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ Super League

21:30 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών Βόλεϊ

21:30 Novasports 5HD Πάρμα – Κρεμονέζε Serie B

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους – Μίλαν Serie A

21:45 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Λιόν Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ουάσινγκτον Μίστικς - Μινεσότα Λινξ WNBA

22:00 Novasports 1HD Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Εστορίλ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal

23:05 Novasports 3HD Φιλαντέλφια – Ορλάντο MLS

SDNA Google news
ΜΑΘΕΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ - ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ SDNA logo ΣΤΟ GOOGLE NEWS
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (19/9)
EVENTS