MENU

Αναλυτικά το πρόγραμμα των σημερινών μεταδόσεων:

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
Φενέρμπαχτσε – Γκαζιαντέπ Τουρκικό Πρωτάθλημα

13:30 Novasports 2HD 
Σπέτσια – Ουντινέζε Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Τσέλσι – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ

14:30 ΕΡΤ3 
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Εργοτέλης Super League 2

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Σάντχαουζεν – Νυρεμβέργη Bundesliga 2

14:30 Novasports 24 HD 
Κλαμπ Μπριζ - Σταντάρ Λιέγης Βελγικό πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD 
Τσμόκι Μινσκ - Ούνικς Καζάν VTB United League

14:45 ΕΡΤ Sports 3
 Δόξα Δράμας – Διαγόρας Super League 2

14:45 ΕΡΤ Sports 1 
Ιωνικός – Ιεράπετρα Super League 2

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Χετάφε – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Novasports 1HD 
ΟΦΗ – ΑΕΚ Super League

15:30 Novasports 5HD 
Φέγενορντ – Αϊντχόφεν Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
Λέστερ – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Novasports Extra 1 
Κάλιαρι – Σασσουόλο Serie A

16:00 Novasports 24 HD 
Κροτόνε – Τζένοα Serie A

16:00 Novasports 4HD 
Αταλάντα – Λάτσιο Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD 
Ζενίτ - Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 
Κολονία - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga

16:45 ΕΡΤ3 
Παναθηναϊκός - Προμηθέας Πάτρας Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Βιτόρια Γκιμαράες – Μαρίτιμο Liga NOS

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD 
Κάντιθ - Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 3HD 
ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος Super League

17:15 Novasports 2HD 
ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός Super League

17:45 Novasports 5HD 
Άλκμααρ – Άγιαξ Eredivisie

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Γουέστ Χαμ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Μπαχτσεσεχίρ - Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Βόλφσμπουργκ – Φράιμπουργκ Bundesliga

19:00 Novasports Extra 1 
Νάπολι – Πάρμα Serie A

19:30 ΕΡΤ3 
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD 
Μάλαγα – Βαλένθια ACB Liga Endesa

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Γρανάδα – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD 
Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός Super League

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Νιου Γιορκ Νικς - Λος Άντζελες Κλίπερς NBA

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD 
Μπράιτον – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

21:45 Novasports 2HD 
Ρόμα – Βερόνα Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD 
Ναντ – Μονακό Ligue 1

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD 
Ντένβερ Νάγκετς - Γιούτα Τζαζ NBA

SDNA Google news
ΜΑΘΕΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ - ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ SDNA logo ΣΤΟ GOOGLE NEWS
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (31/1)
EVENTS