MENU

Αναλυτικά οι σημερινές μεταδόσεις:

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Σάκκαρη - Μουγκουρούθα WTA 500 Τένις

13:15 Novasports 3HD 
Σπάρτα Ρότερνταμ – Φέγενορντ Eredevisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 2HD 
Ρόμα – Ίντερ   Serie A Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Ρέγκενσμπουργκ – Μπόχουμ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Λεβάντε – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD 
ΠΑΟΚ – Βόλος Super League Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Τσέλσι - Μόρκαμ  FA Cup Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Μάντσεστερ Σίτι - Μπέρμιγχαμ Σίτι FA Cup Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD 
Βερόνα – Κροτόνε Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD 
Ουντινέζε – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD 
Πάρμα – Λάτσιο Serie A  Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD 
Αναντολού Εφές – Γαλατάσαραϊ Τουρκικό Πρωτάθλημα  Mπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 
Άουγκσμπουργκ – Στουτγκάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 
Προμηθέας Πάτρας – Ηρακλής Basket League Mπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD 
Κάντιθ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 3HD  
Απόλλων Σμύρνης - Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

17:15  Novasports 2HD  
Ατρόμητος – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

17:35 Novasports 5HD 
Άγιαξ – Αϊντχόφεν Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Μαρίν – Τότεναμ FA Cup Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 
HD Αρμίνια Μπίλεφελντ - Χέρτα Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 4HD 
Φιορεντίνα – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Μάλαγα – Μπασκόνια ACB Liga Endesa Mπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD   
ATP 250 2021 Delray Beach Open by Vitacost  Τένις    

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Έλτσε – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD 
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD   
Έλτσε – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ 3
ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΑΕΚ Basket League Mπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP 250 2021 Delray Beach Open by Vitacost Τένις

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD 
Νιούπορτ Κάουντι – Μπράιτον FA Cup Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD 
Γιουβέντους – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Βαγιαδολίδ – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 4 HD 
Λος Άντζελες Κλίπερς - Σικάγο Μπουλς NBA Mπάσκετ

SDNA Google news
ΜΑΘΕΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ - ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ SDNA logo ΣΤΟ GOOGLE NEWS
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (10/1)
EVENTS