MENU

Εκτός από το ελληνικό πρωτάθλημα το μενού περιλαμβάνει αγώνες από όλα τα μεγάλα ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα, μπάσκετ, φόρμουλα κ.α.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

11:00 ΕΡΤ Sports HD/COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2020 - Grand Prix Ιταλίας
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

13:30 ΕΡΤ Sports HD
Βουλιαγμένη - Απόλλων Σμύρνης
Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2020-21

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπράουνσβαϊγκ - Νυρεμβέργη
Bundesliga 2 2020-21

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21
Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μάντσεστερ Σίτι
Πρέμιερ Λιγκ 2020-21 

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2020 - Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνα
Κατατακτήριες Δοκιμές

15:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Ουέσκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500
Erste Bank Open

15:00 ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2020 - Grand Prix Ιταλίας
Κατατακτήριες Δοκιμές

15:00 Novasports 2HD
Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης
Super League Interwetten

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Άουγκσμπουργκ - Μάιντς
Bundesliga 2020-21

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga 2020-21

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Αρμίνια Μπίλεφελντ - Ντόρτμουντ
Bundesliga 2020-21

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Κολονία - Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga 2020-21

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Μπιλμπάο - Σεβίλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21 

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500
Erste Bank Open 

17:00 ΕΡΤ Sports HD
ΑΕΚ - ΚΑΕ Λάρισα
Basket League 2020-21

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέρνλι - Τσέλσι
Πρέμιερ Λιγκ 2020-21

17:15 Novasports 3HD
Βόλος - ΑΕΛ
Super League Interwetten

17:15 Novasports 1HD
Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα
Super League Interwetten 

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Τόφας - Φενέρμπαχτσε
Τουρκικό Πρωτάθλημα 2020-21

19:30 ΕΡΤ3
Άρης - Ηρακλής
Basket League 2020-21 

19:30 ΕΡΤ Sports HD
Άρης - Ηρακλής
Basket League 2020-21

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ - Λειψία
Bundesliga 2020-21 

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ - Γουέστ Χαμ
Πρέμιερ Λιγκ 2020-21 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Οσασούνα - Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21 

19:30 Novasports 2HD
Λαμία - Παναθηναϊκός
Super League Interwetten 

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ρίο Άβε - Μορεϊρένσε
Liga NOS 2020-21

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές - Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21

23:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Oleksandr Usyk - Ντέρεκ Τσιζόρα
Boxing 2020 

01:00 COSMOTE SPORT 8 HD
UFC Fight Night 2020
Ουράια Χαλ - Άντερσον Σίλβα 

01:00 COSMOTE SPORT 7 HD
UFC Fight Night 2020
Ουράια Χαλ - Άντριαν Γιάνεζ

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (31/10)
EVENTS