MENU

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. 

Αναλυτικά όλες οι επιλογές του Σαββάτου

09:40 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020 Hof-Finnskog 2 Σουηδία

11:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020 Finnskogen 2 Σουηδία

12:00 novasports.gr
Άρης U19 - AEK U19
Ποδόσφαιρο

12:05 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020 Nyckelvattnet 2 Σουηδία

13:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μαρία Σάκκαρη - Ελένα Ριμπάκινα
WTA

14:00 ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ – Χίος Πόλο
Α1 Ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Ανόβερο – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μαγιόρκα – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Σαουθάμπτον – Μπέρνλι
Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 3HD
Γουέστ Μπρομ - Νότιγχαμ Φόρεστ
Championship

14:55 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020 Hagfors 2 Σουηδία

15:00 ΕΡΤ3
Βέροια - Τρίκαλα
Football League

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020 Torsby Sprint 2 Σουηδία

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 ABN AMRO
Tennis

16:00 Novasports 2HD
Λέτσε – ΣΠΑΛ
Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία - Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ Sports HD
Άρης - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 5HD
Μίντλεσμπρο – Λούτον
EFL Championship

17:15 Novasports 1HD
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ
Super League

18:30 Novasports 3HD
Αμιάν - Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

19:00 Novasports 4HD
Μπολόνια – Τζένοα
Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια
ACB Copa del Rey

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Νόριτς – Λίβερπουλ
Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 2HD
Ολυμπιακός – Πανιώνιος
Super League

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπενφίκα – Μπράγκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 ABN AMRO
Tennis

20:45 Novasports 5HD
Ντεν Χάαχ – Αϊντχόφεν
Eredivisie

21:00 Novasports 3HD
Τουλούζ – Νις
Ligue 1

21:45 Novasports 1HD
Αταλάντα – Ρόμα
Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
ACB Copa del Rey 2020
2ος ημιτελικός

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Ρίο Άβε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Νοτρ Νταμ - Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς
NCAA

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (15/2)
EVENTS