MENU

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

10:00 Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

10:00 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

10:30 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020 Πίστα SS9 St

11:30 novasports.gr ΑΕΚ
Κ19 - Ολυμπιακός Κ19
Super League

11:55 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020 Πίστα SS10 La Breole - Selonnet 1
Πρωτάθλημα Μόντε Κάρλο

12:00 Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ – Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 ΕΡΤ Play5
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, χορός στον πάγο
ελεύθερο Καλλιτεχνικό πατινάζ

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020 Πίστα SS11 St

15:00 ΕΡΤ3
Βέροια – Καβάλα
Football League

15:30 ΕΡΤ Play4
Ηρακλής – Λάρισα
Basket League

15:30 ΕΡΤ Play3
Ηφαιστος – Λαύριο
Basket League

15:30 ΕΡΤ Play2
Κολοσσός Ρόδου – Προμηθέας
Basket League

15:30 ΕΡΤ Play1
Ρέθυμνο – Πανιώνιος
Basket League

15:45 Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

16:00 Novasports 1HD
ΣΠΑΛ – Μπολόνια
Ιταλικό πρωτάθλημα

16:25 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2020
Πίστα SS12 La Breole - Selonnet 2 στο Μόντε Κάρλο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Φράιμπουργκ – Πάντερμπορν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Βόλφσμπουργκ - Χέρτα
Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Γκλάντμπαχ – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 ONE Channel
Σαουθάμπτον – Τότεναμ
Κύπελλο Αγγλίας

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:45 ΕΡΤ Sports HD
Περιστέρι – ΑΕΚ
Basket League

18:30 Novasports 3HD
Μαρσέιγ – Ανζέ
Γαλλικό πρωτάθλημα

19:00 Novasports 1HD
Φιορεντίνα – Τζένοα
Ιταλικό πρωτάθλημα

19:30 ONE Channel
Χαλ – Τσέλσι
Κύπελλο Αγγλίας

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπάγερν Μονάχου – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 ΕΡΤ Play1
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών
Καλλιτεχνικό πατινάζ

19:30 Novasports 2HD
ΑΕΛ – Παναθηναϊκός
Super League

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών
Τελικός Πόλο

20:45 Novasports 3HD
Χεράκλες – Φέγενορντ
Ολλανδικό πρωτάθλημα

21:00 Novasports 4HD
Μονακό – Στρασβούργο
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Κάζαλματζορε - Ιμόκο Κονελιάνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Μπανταλόνα – Σαραγόσα
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

21:45 Novasports 1HD
Τορίνο – Αταλάντα
Ιταλικό πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (25/1)
EVENTS