MENU

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Τσέλσι
Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD
Χάντερσφιλντ – Λιντς
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:00 ΕΡΤ3
Καλαμάτα - Τρίκαλα
Football League

15:30 ΕΡΤ Play1
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2
Ιωνικός – Περιστέρι
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play4
Λάρισα – Ρέθυμνο
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3
Κολοσσός – Ηρακλής
Basket League

16:00 Novasports 1HD
Αταλάντα – Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Φράιμπουργκ – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Λειψία – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Ντόρτμουντ - Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ - Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Γρανάδα – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Ούνικς Καζάν - Ζιελόνα Γκόρα
VTB United League

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπόρνμουθ – Λίβερπουλ
Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Novasports 4HD
Σέφιλντ Γουέν. – Μπρέντφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:45 ΕΡΤ Sports HD
Προμηθέας Πάτρας - Λαύριο
Megabolt Basket League

18:00 PAOK TV
ΠΑΟΚ – Ξάνθη
Super League

18:30 Novasports 3HD
Μονπελιέ - Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Τόφας – Καρσίγιακα
TBF Basketball Super League

19:00 Novasports 1HD
Ουντινέζε – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Λεβερκούζεν – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 2HD
ΑΕΚ – Πανιώνιος
Super League

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ντίλιαν Γουάιτ - Μάριους Γουάχ
Boxing

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
Super League

20:45 Novasports 4HD
Αϊντχόφεν - Φορτούνα Σιτάρντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Ντάλας Μάβερικς - Νιου Όρλεανς Πέλικανς
NBA

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Αλεξάντερ Ποβέτκιν - Μάικλ Χάντερ
Boxing

21:00 Novasports 3HD
Στρασβούργο – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Μάλαγα - Γκραν Κανάρια
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

21:45 Novasports 1HD
Λάτσιο – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Villanova Wildcats - Σεντ Τζόζεφ
NCAA

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Μαγιόρκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Άντι Ρουίζ Τζούνιορ - Άντονι Τζόσουα
2 WBA, IBF, WBO Heavyweight World Championship


 

Οι αθλητικές μεταδόσεις (7/12)
EVENTS