MENU

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει επίσης, αναμετρήσεις από τα μεγάλα ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα της Ευρώπης, τένις καθώς και τα προημιτελικά του Socca World Cup.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

14:00 COSMOTE SPORT 8
Σαν Πάουλι - Ντάρμσταντ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00 ΕΡΤ SPORTS
ΑΝΟ Γλυφάδας - Απόλλων Σμύρνης
Α1 Πόλο Ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 2
Έιμπαρ - Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1
Έβερτον - Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30 NOVASPORTS 2
Μπλάκμπερν - Χάντερσφιλντ
Championship Αγγλίας

15:00 ΕΡΤ3
Καλαμάτα - Ιωνικός
Football League

15:00 COSMOTE SPORT 6
2019 ATP World Tour 250
Τένις

15:45 ΕΡΤ PLAY 4
Λάρισα - Ηρακλής
Basket League

15:45 ΕΡΤ PLAY 2
Άρης - Ιωνικός
Basket League

15:45 ΕΡΤ PLAY 1
Προμηθέας - Κολοσσός
Basket League

15:45 ΕΡΤ PLAY 3
Πανιώνιος - Ρέθυμνο
Basket League

16:00 FOX SPORTS
College Gameday 2019 Ε10
NCAA

16:00 NOVASPORTS 1
Λάτσιο - Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9
Ουνιόν Βερολίνου - Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8
Βέρντερ Βρέμης - Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7
Λειψία - Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3
Άουγκσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 5
Ατλέτικο Μαδρίτης - Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 4
ΑΕΚ - Περιστέρι
Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 2
Τότεναμ - Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00 NOVASPORTS 4
Μπάρνσλι - Σουόνσι
Championship Αγγλίας

17:45 ΕΡΤ SPORTS
ΠΑΟΚ - ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Basket League

18:00 COSMOTE SPORT 6
2019 ATP World Tour 250
Τένις

18:30 NOVASPORTS 5
Λιόν - Ντιζόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:40 NOVASPORTS 3
Προημιτελικός
Socca World Cup

19:00 NOVASPORTS 1
Νάπολι - Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 3
Ντόρτμουντ - Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1
Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2
Χετάφε - Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 NOVASPORTS 4
Βάαλβικ - Αγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30 NOVASPORTS 2
Ολυμπιακός - ΟΦΗ
Super League

19:45 NOVASPORTS 3
Προημιτελικός
Socca World Cup

20:00 ΕΡΤ SPORTS
Παναιτωλικός - ΑΕΛ
Super League

20:00 EUROSPORT 2
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Ποδηλασία

20:50 NOVASPORTS 3
Προημιτελικός
Socca World Cup

21:00 COSMOTE SPORT 9
Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
VELUX EHF Champions League

21:30 COSMOTE SPORT 8
Ομπραντόιρο - Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 7
Σκάντιτσι - Σαν Μπερνάρντο Κούνεο
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ

21:45 NOVASPORTS 1
Γιουβέντους - Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45 NOVASPORTS 4
Ουτρέχτη - Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:55 NOVASPORTS 3
Προημιτελικός
Socca World Cup

22:00 COSMOTE SPORT 2
Μαγιόρκα - Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα


 

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (19/10)
EVENTS