ΠΕΜΠΤΗ 1/12

Από προχτές ξεκίνησε ο «κόκκινος πυρετός» του Βάλλα που εχθές του… ανέβηκε στο διπλάσιο. Εχασε το 1&Under στο ΚΠΡ – Γουλβς με απόδοση 4,85 με την ΚΠΡ να παίζει με 10.

Όμως, φρόντισε ο Αλέξανδρος Λοθάνο με τη νίκη της Σοσιεδάδ με Over μέσα στη Βαγιαδολίδ να κρατήσει το θετικό πρόσημο της ημέρας. Το COMBO 2&Over 2,5 είχε απόδοση 3,10 στην betshop.gr.

Δείτε ΕΔΩ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2/12

0/1 ο Αχιλλέας Βάλλας

Με 9 παίκτες ένα ολόκληρο ημίχρονο έπαιξε η Νιούκαστλ του Βάλλα μέσα στη Νότιγχαμ. Οι «καρακάξες» ξεπουπουλιάστηκαν από τον «κόρακα», αλλά, το πάλεψαν να κερδίσουν το ματς ακόμα και με αυτές τις συνθήκες.

Τελικά έχασαν 2-1 και για τον Αχιλλέα Βάλλα χάθηκε ένα σημείο του 1,80 παιγμένο σε απόδοση 3,70, όσο δηλαδή πλήρωνε το 2&Goal στην betshop.gr.

2/2 ο Δημήτρης Καραμφυλίδης

Εύκολος, ίσιος και… καλοφωτισμένος ήταν ο δρόμος για το ταμείο που ακολούθησε ο Δημήτρης. Του άρεσε πολύ το 2,35 που πλήρωνε στην betshop.gr το COMBO Goal&Over 2,5 του Μάιντζ – Μπάγερν και χρειάστηκαν μόλις 21 λεπτά αγώνα για να επιβεβαιωθεί η επιλογή του!

Το Goal του Κίλμες – Σαρμιέντο στο 2,15 επιβεβαιώθηκε στα 55 λεπτά αγώνα και οι… ξενύχτηδες πήγαν ικανοποιημένοι πιο νωρίς για ύπνο.

Δείτε ΕΔΩ

2/3 και σκορ ο Θανάσης Κελαντώνης

Οσο εύκολα πήρε το 2,00 του Goal στο Μάιντζ – Μπάγερν τόσο δύσκολα πήρε (αλλά το πήρε!) το 3,00 του Λεβαντόφσκι να σκοράρει δύο φορές. Ο βιρτουόζος Πολωνός πέτυχε το δεύτερο γκολ στο 90+1.

Ανάφερε ο Θανάσης το σκορ 2-1 που «αγαπά» η Γκρόιτερ και το 13,00 που πλήρωνε το σκορ 1-2 ενώ του χάλασε το απόλυτο το διπλό της Καϊζερσλάουτερν που έχασε πέναλτι στο πρώτο μέρος!

Δείτε ΕΔΩ

1/1 ο Γιώργος Ριζεάκος

Ανάλυσε το Μάιντζ – Μπάγερν και, τελικά, έπαιξε Αννόβερο! Στο 1,80 δεν ήταν κάτι σπουδαίο ο άσος καθώς αναμενόταν μεγάλη αντίσταση – και σκοράρισμα – από την πλευρά της Χάιτενχαϊμ.

Μάχη το ματς, με εξέλιξη 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2 και τελική επιβεβαίωση του 1&Goal που πλήρωνε το εντυπωσιακό 3,95 στην betshop.gr.